Odkrywamy karty - MACIEJ KOT gościem specjalnym Górnika Libiąż - już w czwartek - zapraszamy!!
2017-04-05

Ha! Znowu udało nam się Was zaskoczyć. Dopiero co w Libiążu gościliśmy piłkarza młodzieżowej Reprezentacji Polski, a już podnosimy poprzeczkę i do Libiąża ściągamy kolejnego wspaniałego gościa - Reprezentanta Polski w skokach narciarskich, Złotego medalistę MŚ w Lahti, piątego zawodnika Pucharu Świata, czwartego zawodnika Turnieju 4 Skoczni i dwukrotnego zwycięzcę zawodów Pucharu Świata w zakończonym własnie sezonie! Maciej Kot, bo o nim mowa pojawi się w Libiążu już jutro... .

Zdaje nam się, że Macieja specjalnie przedstawiać nie trzeba, wszyscy mamy bowiem jeszcze w pamięci zakończony właśnie sezon zimowy w skokach, który był dla polskiej kadry i samego zawodnika bardzo udany. O jego kulisach i drodze do sukcesów porozmawiamy właśnie na spotkaniu.

Wydarzenie to organizujemy z myślą o naszych wszystkich wychowankach, którzy będą mieli możliwość obcowania z gwiazdą polskiej reprezentacji i zainspirowania do dalszych wytrwałych treningów i dążenia do celu.

Oczywiście spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych - dzieci, młodzieży i dorosłych.

Spotkanie odbędzie się jutro, tj. w czwartek 6 kwietnia o godz. 15:15 w AULI ZESPOŁU SZKÓŁ W LIBIĄŻU (ul. Górnicza 3) - obok hali sportowej. Na aulę udajemy się wejściem głównym do szkoły i kierujemy w prawo na schody. Aula znajduje się na I piętrze, a przygotujemy tam dla Was około 150 miejsc siedzących.

Spotkanie potrwa około 60 minut, podczas których będzie czas na zadawanie pytań, wspólne zdjęcia i odebranie autografu.

Bardzo prosimy wszystkich naszych zawodników, o przyjście w dresach klubowych.

W ramach przygotowania do spotkania proponujemy przypomnienie skoku po rekord życiowy Maćka w Vikersund sprzed kilku tygodni. Tak się leci 244,5 metra - VIDEO

P.S. nie próbujcie tego w domu ;)

fot. Maciej Kot podczas konkursu PŚ w Zakopanem oraz tuż po odebraniu złotego medalu Mistrzostw Świata w Lahti za konkurs drużynowy.

Partnerem organizacyjnym naszego spotkania z gościem specjalnym są: Agencja BMG-SPORT, Zespół Szkół w Libiążu oraz Libiąskie Centrum Kultury.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie.