Hubert Szumniak został Zastępcą Burmistrza Libiąża!
2017-04-03
Hubert Szumniak został Zastępcą Burmistrza Libiąża!

Hubert Szumniak od dnia dzisiejszego jest Zastępcą Burmistrza Libiąża! Taka oto wiadomość otwiera nasz kwietniowy rozdział i to wcale nie jest żart prima aprilisowy. Stosowny komunikat został już opublikowany na stronie Urzędu Miejskiego, a nasz dotychczasowy Prezes i Trener od dziś urzęduje już w gabinecie przy ul. Działkowej.

Objęcie funkcji Zastępcy Burmistrza wiąże się z faktem, że nie może pełnić żadnej funkcji w naszym Zarządzie. W związku z tym niebawem ogłosimy, kto zajmie miejsce na stanowisku Prezesa Zarządu naszej Szkoły Piłkarskiej.

Jednocześnie ze względu na obowiązki w UM, Hubert nie będzie już prowadził zajęć treningowych z grupą juniorów, którzy swoje zajęcia będą realizowali wspólnie z grupą Trampkarzy 2002 (pod kierunkiem trenera Bartłomieja Kosowskiego).

Dotychczasowemu Prezesowi i Trenerowi Klubu składamy serdeczne podziękowanie za wkład w rozwój naszej Szkoły Piłkarskiej i jej wychowanków. Gratulujemy objęcia stanowiska, życzymy powodzenia na nowej drodze i liczymy na owocną współpracę!

Zdjęcie: strona Urzędu Miejskiego  www.libiaz.pl