Szczegóły dot. zajęć treningowych dla 4 i 5-latków (zebranie już w środę) - PODZIAŁ NA GRUPY
2017-03-30

Zgodnie z zapowiedzią i w odpowiedzi na liczne zapytania przedstawiamy informację dot. kolejnych kroków związanych z uruchomieniem grup Przedszkolnych w Przedszkolach Samorządowych nr 1 i 2. Oto garść istotnych informacji, które warto wiedzieć już teraz.

Niektóre z informacji powtarzamy, aby kompleksowo wszystko wyjaśnić. Oto konkrety:

W ramach PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO PTYSIA od kwietnia funkcjonować będą następujące grupy:

1. GRUPA/GRUPY STARSZE PRZEDSZKOLA PTYSIA, czyli dzieci 6-7 letnie, która trenuje pod kierunkiem Tomasza Słowika w SP2.

Ta grupa najpewniej po świętach zostanie podzielona na dwie mniejsze grupy, zgodnie z zapowiedziami, żeby jeszcze bardziej poprawić komfort zajęć (szczegóły tego podziału niebawem).

2. GRUPY MŁODSZE, które tworzymy obecnie dla młodszych dzieci (4-5 lat) i które rozpoczną swoje zajęcia od drugiego tygodnia kwietnia tj. od 10.04.2017.

Przedszkolu nr 1 (ul. Plac Zwycięstwa) powstaną 2 grupy treningowe (chłopców podzieliliśmy wg dat urodzenia - starsi i młodsi):

Grupa EKLERKI

1. Tadeusz Arkit
2. Filip Mąsior
3. Jan Latko
4. Oliwier Poznański
5. Kajetan Hajda
6. Miłosz Chłopek
7. Kacper Janus
8. Szymon Wojdyło
9. Filip Samuś

Zajęcia w poniedziałki o g. 15:15 w sali gimnastycznej SP2  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

GRUPA MUFINKI

1. Nikodem Król
2. Filip Prystupa
3. Jan Mulamba Salumu
4. Kamil Najder
5. Aleksander Prześlak
6. Kacper Bolek
7. Wiktor Gala
8. Maurycy Matusiak

Zajęcia w środy o g. 15:15 w sali gimnastycznej SP2  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

W Przedszkolu nr 2 (ul. Przedszkolna) także powstaną 2 grupy treningowe (chłopców podzieliliśmy wg dat urodzenia - starsi i młodsi):

GRUPA NAPOLEONKI

1. Mateusz Klimczyk
2. Szymon Ronowicz
3. Piotr Ronowicz
4. Krystian Paterek
5. Dawid Ogar
6. Kacper Gucik
7. Szymon Ryczko
8. Jakub Jaroszewicz
9. Mateusz Piątek

Zajęcia w poniedziałki o g. 15:30 w sali gimnastycznej SP3  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

GRUPA  TIRAMISIE

1. Antek Szczepaniak
2. Karol Gizara
3. Michał Zientara
4. Tomasz Bąk
5. Alan Poznański
6. Brajan Drabiec
7. Kamil Drabiec
8. Michał Kulasik
9. Mateusz Filip
10. Bartosz Gut

Zajęcia w środy o g. 15:30 w sali gimnastycznej SP3  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów (będą to Panie - absolwentki AWF) i będą się odbywać w małych grupach (8-10 dzieci). Będą miały charakter zabawowy i ogólnorozwojowy.

KIEDY ZAJĘCIA:

W chwili obecnej czekamy jeszcze na sprzęt sportowy, który zakupujemy specjalnie dla naszych najmłodszych zawodników. W związku z tym dalszy plan działania jest następujący:

- w środę  5 kwietnia o g. 16:15
odbędzie się zebranie ze wszystkimi rodzicami zapisanych dzieci (spotkanie na trybunie głównej stadionu sportowego ul. Piłsudskiego 10)

Na spotkaniu przedstawimy szczegóły projektu i odpowiemy na ewentualne pytania (będzie też możliwość zamiany zawodników w grupach, jeśli komuś nie pasują terminy treningów).

- od 10 kwietnia (poniedziałek) rozpoczną się zajęcia treningowe realizowane wg następującego terminarza:

PS 1 GRUPA EKLERKI - poniedziałki o g. 15:15 w sali gimnastycznej SP2  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

PS 1 GRUPA MUFINKI - środy o g. 15:15 w sali gimnastycznej SP2  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

PS 2 GRUPA NAPOLEONKI -  poniedziałki o g. 15:30 w sali gimnastycznej SP3  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

PS 2 GRUPA TIRAMISIE -  środy o g. 15:30 w sali gimnastycznej SP3  (a w razie słonecznej pogody na boisku przyszkolnym)

Zajęcia w każdej grupie będą odbywały się 1x w tygodniu po 90 minut (ewentualne na wniosek rodziców 60 minut).

Koszt miesięczny za zajęcia to 60 zł. W związku z tym, że zajęcia ruszają w drugim tygodniu kwietnia, to za ten miesiąc (kwiecień) opłata wynosić będzie 3/4 stawki czyli: 45 zł

Zakładamy, że dzieci mogą odbyć 1 próbne zajęcia, za które nie będzie trzeba płacić, jeśli ktoś po tych zajęciach zrezygnuje.

Wpłaty regulować należy do 15 dnia każdego miesiąca na specjalne subkonta, których numery niebawem podamy. Każde subkonto będzie przypisane do rocznika urodzenia dziecka.

PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE PTYSIA - "słodkie chwile dzieciństwa..."

Oficjalny patronat i sponsor tytularny PRZEDSZKOLA:  Cukiernia "PTYŚ" z Chełmka

ptyś_bez_tła.jpg

Przypominamy, że:
Jeśli w zajęciach naszej Szkoły Piłkarskiej uczestniczy drugie dziecko z danej rodziny, to dla niego opłata wynosi 50% zapisanej kwoty (jeśli kwoty opłat za dwójkę dzieci są różne to zniżka 50% dotyczy płatności za młodsze dziecko). Trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny jest zwolnione z opłaty.

Całkowitym zwolnieniem może też zostać objęta rodzina z trudną sytuacją materialną (wniosek pisemy do Zarządu Klubu w tej sprawie może złożyć dany rodzic, opiekun oraz każda inna osoba wiedząca o trudnej sytuacji rodziny).

Na potrzeby udziału w zajęciach dzieci potrzebują dowolny strój sportowy (koszulka i spodenki + obuwie na płaskiej podeszwie, ewentualnie dres). Oczywiście w obu szkołach będzie możliwość skorzystania z szatni.

Jeśli ktoś jeszcze spóźnił się z zapisaniem dziecka, to ciągle można to zrobić poprzez wysłanie smsa na nr  514 800 175.

W treści smsa wpisujemy:

- imię i nazwisko dziecka

- datę urodzenia dziecka

- numer przedszkola, do którego uczęszcza

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem e-mail oraz numerem telefonu widocznymi powyżej.

herb przedszkola.JPG