Jeśli na urlop z dziećmi to... w lipcu :)
2017-03-20
Jeśli na urlop z dziećmi to... w lipcu :)

Szanowni Rodzice, najwyższa pora na planowanie urlopów i rozważenia możliwości udziału dzieci w obozach sportowych, które i w tym roku będą miałych charakter wyjazdowy i stacjonarny. O tym, które grupy wyjadą w tym roku na obóz dowiecie się od Trenerów, niemniej dla tych, którzy nie wyjadą planujemy organizację obozów stacjonarnych w Libiążu. I tu pojawia się kwestia terminów.. .

Chodzi bowiem o to, aby już zawczasu wiedzieli Państwo, kiedy wybrać się na swój prywatny urlop, a kiedy liczyć na coś zorganizowanego przez Szkołę Piłkarską.

Pamiętajcie Państwo - i w tym roku i w latach kolejnych - trzymamy się zasady:  Nasz klub organizauje obozy zawsze w sierpniu.  Jeśli więc chcecie Państwo organizować coś dla siebie bez kolizji z planami Szkoły Piłkarskiej, to prosimy o wyjazdy z dziećmi w lipcu.

Wkontekście starszych grup (szczególnie od Młodzika wzwyż) zależy nam także, żeby dzieci były w sierpniu na miejscu, gdyż wiele z tych grup rozpoczyna już regularne treningi od sierpnia! Jest to spowodowane faktem, że rozgrywki w tych kategoriach startują wcześniej (początkiem września lub nawet końcem sierpnia).

A zatem podsumowując sugerujemy tym, którzy mają wybór - jeśli na urlop prywatny to w lipcu :)

P.S. mamy przecieki, że tegoroczny lipec ma być bardzo słoneczny, czego i Państwu życzymy  :))))