Trwają zapisy 4 i 5-latków na zajęcia ruchowe w Waszych przedszkolach - lista zapisanych
2017-03-09

Miło nam poinformować, że przekuwamy w czyny kolejną z naszych niedawnych zapowiedzi. Mowa o naszym Przedszkolu Piłkarskim Ptysia, które rozwijamy z myślą o jeszcze młodszych dzieciach. Właśnie uruchomiliśmy zapisy dla dzieci 4 i 5-cio letnich - chodzi o zajęcia, które zorganizujemy w Waszych Przedszkolach (lub najbliższej sali).

Aby uporządkować obecną sytuację, informujemy, że:

- grupa PRZEDSZKOLA PTYSIA, czyli dzieci 6-7 letnie, która trenuje pod kierunkiem Tomasza Słowika w SP2 realizuje swoje zajęcia bez zmian.

- grupy, które tworzymy obecnie dla młodszych dzieci (4-5 lat) dotyczą póki co dwóch libiąskich placówek: Przedszkola nr 1 (ul. Plac Zwycięstwa) oraz Przedszkola nr 2 (ul. Przedszkolna).  Jesteśmy ponadto w trakcie ustalania organizacji grupy również w Przedszkolu nr 4 (informacja dot. tego przedszkola już wkrótce).

W tych właśnie placówkach - we współpracy z Dyrektorami Przedszkoli - uruchomimy zajęcia ruchowe dla dzieci, które odbywać się będą bezpośrednio po zajęciach przedszkolnych.

Zajęcia oczywiście będą prowadzone przez wykwalifikowanych pedagodów i będą się odbywać w małych grupach (8-10 dzieci). Będą miały charakter zabawowy i ogólnorozwojowy.

Grupy 4-latków będą miały zajęcia 1x w tygodniu (60 minut) - koszt miesięczny  40 zł

Grupy 5-latków będą miały zajęcia  2x w tygodniu po 45 minut lub 1x w tygodniu 90 minut (do ustalenia z rodzicami) - koszt miesięczny 60 zł

Do poniedziałku 13 marca włącznie prosimy o zapisywanie dzieci, a po przeliczeniu ilości chętnych poinformujemy w przyszłym tygodniu na stronie oraz telefonicznie o utworzonych grupach.

Aby zapisać dziecko należy wysłać e-mail na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl  lub sms na nr  514 800 175.

W treści maila lub smsa wpisujemy:

- imię i nazwisko dziecka

- datę urodzenia dziecka

- numer przedszkola, do którego uczęszcza

Poniżej zapisane osoby to:

Przedszkole nr 1 (ul. Plac Zwycięstwa)

- Wiktor Gala
- Jan Mulamba Salumu
- Miłosz Chłopek
- Oliwier Poznański
- Kamil Najder
- Kacper Janus
- Filip Mąsior
- Szymon Wojdyło
- Tadeusz Arkit
- Jan Latko
- Aleksander Prześlak
- Nikodem Król
- Kacper Bolek
- Kajetan Hajda

Przedszkole nr 2 (ul. Przedszkolna)

- Karol Gizara
- Szymon Ronowicz
- Piotr Ronowicz
- Antek Szczepaniak
- Michał Kulasik
- Szymon Ryczko
- Jakub Jaroszewicz
- Alan Poznański
- Krystian Paterek
- Dawid Ogar
- Michał Zientara
- Brajan Drabiec
- Kamil Drabiec
- Mateusz Klimczyk
- Kacper Gucik
- Miłosz Włodarczyk
- Tomasz Bąk
- Jakub Kućmierz
- Bartosz Gut

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem e-mail oraz numerem telefonu widocznymi powyżej.

herb przedszkola.JPG