Zapraszamy Rodziców na spotkania z przedstawicielami Zarządu Klubu
2016-12-13
Zapraszamy Rodziców na spotkania z przedstawicielami Zarządu Klubu

Szanowni Rodzice, Dziadkowie i Sympatycy naszej Szkoły Piłkarskiej. W związku z kończącym się rokiem 2016 i stojącym u progu rokiem kolejnym, który niesie dla nas bardzo wiele wyzwań, niniejszym zapraszamy Was na spotkania z przedstawicielami Zarządu naszego Klubu. Spotkania takie mają na celu wspólną wymianę poglądów dot. funkcjonowania naszej Szkoły Piłkarskiej w przyszłości, otwarci jesteśmy na wszelkie wnioski, pomysły, ale także zdania krytyczne - liczymy, że tym wszystkim się z nami Państwo podzielicie. Chętnie odpowiemy w tych dniach na wszystkie zadane pytania.

Na spotkania zaprszamy Rodziców i Bliskich każdej grupy treningowej oddzielnie - plan takich spotkań będzie wpisany w plan treningowy każdej z grup, więc prosimy śledzić informacje podawane przez trenerów. Pierwsze zebrania już dzisiaj.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!