Wytyczne dla wyjeżdżających na obóz do Głuchołaz
2016-07-27
Wytyczne dla wyjeżdżających na obóz do Głuchołaz

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy pełną informację dla osób wyjeżdżających na oboz do Głuchołaz. Przypminamy, że w drogę udamy się już w najbliższy poniedziałek. Oto co powinniście wiedzieć i co powinniście zabrać ze sobą na zgrupowanie... .

Adres pobytu:
Kompleks Turystyczny "Sudety" Ośrodek Banderoza
ul. Powstańców Śląskich 23
48-340 Głuchołazy

Data pobytu: 01.08 - 08.08.2016r.

Opieka: Michał Gut, Dariusz Czyszczoń, Adrian Szafran

Liczba uczestników: 37 osób + opiekunowie

Zbiórka na wyjazd w poniedziałek 1 sierpnia o godz. 12:30  na parkingu przy stadionie sportowym w Libiążu.

Rzeczy obowiązkowe do zabrania:
1. Legitymacja lub dowód osobisty (trener będzie zbierał przed wyjazdem)
1a). Karta zdrowia z waznymi badaniami lekarskimi
2. Sprzęt do gry (obuwie z korkami, ochraniacze, strój bramkarski)
3. 2x Komplet treningowy (koszulka, spodenki, getry) - jeden klubowy, a drugi dowolny
4. Jedna para wygodnego obuwia do chodzenia - np. na pieszą wędrówkę (halówki, tenisówki, adidasy, itp.)
5. Czapeczka z daszkiem - preferowana klubowa (kto ma, proszę ją podpisać!) - można jeszcze zakupić w cenie 20 zł
6. Ubrania dzienne
7. Dres klubowy lub inny (klubowy dres proszę podpisać na metce - zarówno spodnie jak i bluzę!)
8. Pidżama
9. Ręcznik i przybory łazienkowe
10. Klapki (lub ewentualnie kapcie)
11. Kurtka przeciwdeszczowa (ortalion)
12. Krem ochronny z filtrem +30 lub +50
13. Kąpielówki
14. Kieszonkowe
15. Ewentualnie można wziąć środek przeciw komarom.
16. Ewentualnie prowiant na podróż.

Prosimy o zgłoszenie trenerom przed wyjazdem konieczności przyjmowania leków przez dzieci – jeśli jest taka potrzeba (rozpisać dokładnie, co zażywać i kiedy).

Uwagi:
1. Zaleca się nie dawanie dzieciom telefonów komórkowych na wyjazd. A w razie ich przekazania przypominamy (i prosimy o zwrócenie uwagi dzieciom), iż korzystać z nich można wyłącznie w wyznaczonych przez trenerów porach (po obiedzie lub po kolacji). Używanie telefonu oznacza WYŁĄCZNIE dzwonienie lub sms. Obowiązuje kategoryczny zakaz gry na telefonach i smartfonach. Dodatkowo opiekunowie nie biorą odpowiedzialności za zniszczenie lub zagubienie telefonów. Zastrzegamy sobie również możliwość czasowej konfiskaty telefonów w razie ich niewłaściwego użycia (w tym używania do gier lub poza wyznaczonymi godzinami).

2. Zabronione jest zabieranie na wyjazd laptopów, ipodów, tabletów i innych tego typu sprzętów, od których chcemy się właśnie uwolnić podczas tego wyjazdu.

3. Prosimy o poinstruowanie dzieci, że wyjazd na obóz to ma być dla nich przyjemność, ale będziemy się tam także uczyć obowiązkowości i koleżeństwa. Wobec czego prosimy o dyscyplinę, gdyż każde destrukcyjne zachowanie skutkować może karami, włącznie z odesłaniem kogoś do domu.

Bezpośredni kontakt do trenerów wychowawców:

Michał Gut (Tel: 603 879 007) - grupa 2004
Dariusz Czyszczoń (Tel: 535 025 777) - grupa 2006
Adrian Szafran (Tel: 793 428 700) - grupa 2003

Dzieci wracają z obozu w dniu 8 sierpnia w poniedziałek. W tym miejscu niebawem wpiszemy godzinę odbioru dzieci ze stadionu.