Zapraszamy na treningi wakacyjne także w sierpniu
2016-07-26
Zapraszamy na treningi wakacyjne także w sierpniu

Trwa ostatni tydzień lipca, w którym tradycyjnie dwukrotnie spotkamy się na zajęciach treningowych. Spieszymy tymczasem z informacją, że w sierpniu kontynuujemy zajęcia wakacyjne. Osoby, które już zapisane, zapraszamy do wspólnych zajęć, a tych którzy jeszcze się niezdecydowali zachęcamy do zapisania się.

W miesiącu SIERPNIU treningi odbywają się tak jak wcześniej we wtorki i czwartki o godz. 17:00 - na stadionie.
Prowadzącym zajęcia będzie trener Tomasz Słowik.

Oto lista aktualnie zapisanych osób:
Krzysztof Wojdyła 2007
Michał Tekielak 2008
Andrzej Puchlerski 2006
Dawid Poznański 2007
Kamil Czarniecki 2007 (na okres 01-15 lipca oraz 17-31 sierpnia)
Jakub Stanek 2008
Patryk Kądzior 2002
Thomas Mroczek 2010
Konrad Ryszka 2007
Jakub Małek 2007
Karol Brzózka 2007
Adrian Kopyć 2007
Karol Zięba 2006
Nikolas Gancarczyk 2007

(osoby, których brakuje na liście, lub chcą się zapisać, prosimy o przysłania maila lub smsa zgodnie z poniższą instrukcją)

Na zajęcia mogą zapisać się także osoby, które nie są zawodnikami naszej Szkoły.

Aby zgłosić dziecko to udziału w treningach wakacyjnych, należy wysłać wiadomość e-mail  na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl  (w tytule maila wpisujemy TRENINGI WAKACYJNE). W treści maila wpisujemy IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ROK URODZENIA DZIECKA a także MIESIĄC (OKRES), w jakim dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach podczas wakacji. Dopuszczamy możliwość zapisania dziecka na cały miesiąc lub też na pół miesiąca (te pół miesiąca może być w dowolnej konfiguracji - nie musi być ciągłości).

Jeśli wybrano opcję cały miesiąc - opłata wynosi  50 zł

Jeśli wybrano opcję pół miesiąca - opłata wynosi 30 zł

Wpłat dokonujemy od razu na konto Klubu zgodnie z wytycznymi, jakie obowiązują przy comiesięcznych wpłatach za zajęcia (ten sam nr konta).

Jeśli ktoś nie ma możliwości wysłania maila - można zapisać się także z wykorzystaniem wiadomości SMS. Wysyłamy SMSa na nr 514 800 175 (wpisujemy powyższe dane dziecka).

Dane do przelewu:

Uczniowski Klub Sportowy "Górnik" Libiąż
ul. Szybowcowa 7
32-590 Libiąż

Przy wpłatach za udział w zajęciach treningowych prosimy o wpisanie w tytule przelewu imienia i nazwiska dziecka oraz roku urodzenia.

------------------

Wszystkie niezapisane jeszcze do naszej Szkóły Piłkarskiej dzieci przy okazji informujemy, że od września br. będzie można zapisać się na regularne zajęcia w naszych grupach.

I tak:
- dzieci z roczników 2010, 2011 i 2012 zapraszamy do naszego Przedszkola Ptysia. Treningi 2x w tygodniu po 60 minut.

- dzieci z rocznika 2009 zapraszamy do nowoutworzonej grupy tego właśnie rocznika. treningi 2x w tygodniu po 90 minut.

- dzieci i młodzież z roczników 2008-2000 zapraszamy na zajęcia do poszczególnych grup już istniejących. Treningi 2-3x w tygodniu.

Szczegóły dot. zapisów zostaną opublikowane pod koniec sierpnia.  Najstarsze z grup zajęcia rozpoczną jeszcze w sierpniu ze względu na wcześniej rozpoczynające się rozgrywki.

---------------

P.S. w dniu jutrzejszym na stronie pojawią się wytyczne dla osób wyjeżdżających na obóz do Głuchołaz.