Dużo radości na koniec sezonu - relacja z pikniku rodzinnego (+foto)
2016-06-28
Dużo radości na koniec sezonu - relacja z pikniku rodzinnego (+foto)

W sobotę 25.06. świętowaliśmy zakończenie sezonu podczas tradycyjnego pikniku rodzinnego. Nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych, nie zabrakło pięknej pogody i dobrych humorów - podsumowując - było bardzo przyjemnie. Sami sprawdźcie... .

W naszym wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób - dzieci i dorosłych. Dzień rozpoczęliśmy - jak co roku - od rywalizacji w poszczególnych rocznikach w ramach Olimpiady Piłkarskiej - czyli konkurencjach typowo piłkarskich (strzały na bramkę, żonglerka, slalom, strzały do celu itp). Rywalizacja przebiegała w 9 kategoriach wiekowych (osobna dla dziewcząt z grupy cheerleaderek), a w każdej z nich wyłoniliśmy trzy najlepsze osoby, które otrzymały: medale oraz nagrody rzeczowe.

Lada dzień opublikujemy nazwiska laureatów.

GRUPA 2000/2001

1. Dominika Bartosik
2. Magdalena Puchlerska
3. Nikola Gwoździewicz

Po przeprowadzeniu wspomnianych konkurencji, do rywalizacji stanęli dorośli w walce o tytuł Turbokozaka, natomiast nasi wychowankowie zagrali mecz Bubble Soccer. W zeszłym roku tę widowiskową grę zarezerwowaliśmy wyłącznie dla dorosłych, tym razem w wielkich bańkach mogli pobiegać młodsi. Zabawy co niemiara!

Z kolei w rywalizacji o tytuł Turbokozaka odnotowaliśmy następującą kolejność na podium i tuż za nim:
1. Mariusz Szemiot
2. Robert Głownia
3. Adam Burda
4. Patryk Nepelski
5. Łukasz Chechelski

Kolejnym punktem programu był coroczny mecz - Trenerzy i Zarząd vs. Wychowankowie, w którym po raz kolejny lepsi okazali się "nauczyciele" (wynik 6:5). Jak sami jednak przyznają - z roku na rok coraz trudniej pokonać dorastających "uczniów".

Bardzo miłym akcentem przy okazji wspomnianych meczów były występy cheerleaderek Gónika Libiąż, które zaprezentowały się dwukrotnie, m.in. w układzie tanecznym z dedykacją dla rodziców.

Po zakończeniu rywalizacji przyszedł czas na wyróżnienia, których w tym dniu nie brakowało. I tak:

- okolicznościową koszulką i kwiatami nagrodziliśmy kolejnego z naszych stałych sponsorów - Cukiernię Ptyś z Chełmka, przy okazji po raz kolejny dziękujemy Państwu Joannie i Maciejowi Galistl za okazane zaufanie i kilkuletnią już owocną współpracę,
- medalami okolicznościowymi nagrodziliśmy grupę 2001 (i wybraych zawodników 2002) autorów zeszłorocznego awansu do Małopolskiej Ligi Trampkarzy
- medalami okolicznościowymi nagrodziliśmy grupę 2003 (i wybraych zawodników 2004) autorów tegorocznego awansu do Małopolskiej Ligi Młodzików
- medalami i nagrodami rzeczowymi nagrodziliśmy laureatów tegorocznej Olimpiady Piłkarskiej

Po ceremonii oficjalnej, do towarzyskiego meczu piłkarskiego przystąpili dorośli, a wszystkich uczestników pikniku zaprosiliśmy na kiełbaski z grilla.

Warto odnotować, że ku uciesze dzieci, na naszym pikniku czynna była kawiarnia Ptysia m.in. z pysznymi lodami a także wielka dmuchana zjeżdżalnia z Krainy Smyka ( www.krainasmyka.eu ).

-----------
Zdjęcia z pikniku dostępne są już w naszej GALERII  (póki co, pierwsza część - reszta niebawem)

Serdeczne podziękowania za udział w pikniku dla wszystkich wychowanków oraz rodziców, rodzeństwa, dziadków i sympatyków naszej Szkoły.

Wielkie podziękowania dla osób, firm i instytucji, które wsparły sponsorsko i organizacyjnie nasz piknik, w szczególności są to:

- Firma Spec-Bruk    www.specbruk.pl
- Cukiernia/Kawiarnia Ptyś   www.ptys.pl
- Kraina Smyka - www.krainasmyka.eu
- Libiąskie Centrum Kultury   www.lck.libiaz.pl

Przy okazji zakończenia sezonu, serdecznie dziękujemy za trud włożony w miniony rok przez wszystkich wychowanków, rodziców i bliskich. Dziękujemy trenerom i wszystkim sympatykom.

Wyrazy wielkiej wdzięczności także dla naszych stałych sponsorów i partnerów, którymi są:

SPONSOR GŁÓWNY
- KREATYWNE MALUCHY -
Sklepik małego artysty (www.kreatywnemaluchy.pl)

SPONSORZY WSPIERAJĄCY
- TAURON WYDOBYCIE - (www.tauron-wydobycie.pl)
- KROPPA
 - Strony internetowe, identyfikacja wizualna, grafika  (www.kroppa.pl)
- FHU ACCESS CONTROL - Systemy kontroli dostępu, obsługi klienta, rejestr czasu pracy, zabezpieczenie obiektów  (www.accesscontrol.pl)
- FIBOR - Sprzedaż węgla - skład opału (www.fibor.eu)
- BLASZKA & BART - produkcja materiałów dla branży cukierniczej i piekarniczej (www.blaszka.net.pl)
- Transport Spedycja "Siuda" - usługi transportowo-spedycyjne (www.tssiuda.pl)