PROGRAM PIKNIKU, Turniej, Ptyś, Treningi Wakacyjne i akcja Przez Naukę do Wielkiej Piłki - koniecznie przeczytaj!!
2016-06-21

Finiszujemy z sezonem 2015/2016, a że będzie to finisz bardzo interesujący i intensywny, to nikogo do tego nie trzeba przekonywać. Poniżej przygotowaliśmy dla Was wielką porcję bardzo ważnych informacji na koniec sezonu. Przczytajcie koniecznie, bo poruszamy kilka istotnych tematów - oczywiście samych atrakcyjnych... .

1. WIZYTY W PTYSIU

Na początek wyjazdy integracyjne do kawiarni Ptysia w Chełmku, które już się rozpoczęły. Przypominamy, jaki jest ich szczegółowy harmonogram:

2008 - piątek 17.06 g. 16:00
2004 - piątek 17.06 g. 18:00
Przedszkole - poniedziałek 20.06 g.16:00
2005 - poniedziałek 20.06 g. 18:00
2006 - środa 22.06. g. 18:00
2003 - czwartek 23.06 g. 16:00
2002 - czwartek 23.06 g.18:00
2007 - poniedziałek 27.06 g. 16:00
2001 - wtorek 28.06 g.16:00

Każdy z wychowanków zabiera 12 zł (w tej kwocie pizza, lody i napój), zapraszamy także wszystkich rodziców, dziadków i rodzeństwo (te osoby zamawiają smakołyki na miejscu wg uznania).

---------------

2. PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

Już w najbliższą sobotę 25.06 od g. 9:00 widzimy się na stadionie podczas corocznego pikniku kończącego sezon. Przewidzieliśmy wiele atrakcji, które opisujemy poniżej w planie godzinowym imprezy.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

8:45 - zbiórka wszystkich zawodników
9:00 - Olimpiada Piłkarska - konkurencje wieloboju dla grup treningowych 2001-2008 oraz cheerleaderek (rywalizacja o medale i nagrody rzeczowe)
11:00 - Mecz Bubble Soccer dla najstarszych wychowanków   (zobacz, jak graliśmy w zeszłym roku - GALERIA)
11:00 (równolegle) - Zawody o tytuł Turbokozaka dla rodziców (konkurencje piłkarskie - rywalizacja w 5 konkurencjach z nagrodami - zapraszamy chętnych)
11:30 - Mecz Bubble Soccer dla rodziców i innych osób dorosłych (zapraszamy chętnych)
12:10 - Mecz Trenerzy i Zarząd vs Wychowankowie
12:40 - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom Olimpiady i Turbokozaka
13:00 - Mecz towarzyski rodziców  (zapraszamy chętnych)
13:00 - 14:00 Kiełbaski dla wszystkich uczestników pikniku (darmowe gillowanie)
14:30 - zakończenie

Atrakcje towarzyszące:
- Występy cheerleaderek
- Mobilna kawiarnia Ptysia (lody, napoje, kawa, ciasta) przygotowana przez sponsora Szkoły i partnera pikniku Cukiernię Ptyś  www.ptys.pl
- Wielka dmuchana zjeżdżalnia - jak na zdjęciu  (przygotowana przez partnera pikniku Krainę Smyka - www.krainasmyka.eu)

Miło nam poinformować, że sponsorem naszego Pikniku jest także Firma Spec-Bruk, a partnerem organizacyjnym Libiąskie Centrum Kultury.

Dzieci na piknik przychodza w strojach treningowych (najlepiej już przebrane!), rodzice także zabierają stroje sportowe (będzie dostępna szatnia gości pod trybuną główną).

-----------------

3. TURNIEJ LIBIĄŻ CUP 2016

W niedzielę 26.06. od g. 9:00 startujemy z turniejem dla rocznika 2007 o Puchar Burmistrza. Wobec faktu, że niewiele drużyn było chętnych zawitać do Libiąża w tym dniu (koniec sezonu, wyjazdy wakacyjne), postanowiliśmy zrobić turniej w postaci Mistrzostw Libiąża dla dzieci z naszej gminy. Będziemy grali w oparciu o zasady gry Funino (po 3 zawodników na boisku i na 4 brameczki). Już dziś zapraszamy wszystkich do kibicowania.

-----------------

4. TRENINGI WAKACYJNE

Wzorem poprzednich lat, także i podczas najbliższych wakacji przewidujemy treningi dla tych, którzy nie wybiarają się na wyjazdy. Treningi będą miały charakter zabawowy (dużo gry) i będą prowadzone w łączonych grupach, zależnie od ilości chętnych.

Aby zgłosić dziecko to udziału w treningach wakacyjnych, należy wysłać wiadomość e-mail  na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl  (w tytule maila wpisujemy TRENINGI WAKACYJNE). W treści maila wpisujemy IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ROK URODZENIA DZIECKA a także MIESIĄC (OKRES), w jakim dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach podczas wakacji. Dopuszczamy możliwość zapisania dziecka na cały miesiąc (lub 2 miesiące) lub też na pół miesiąca (te pół miesiąca może być w dowolnej konfiguracji - nie musi być ciągłości).

Jeśli wybrano opcję cały miesiąc - opłata wynosi  50 zł

Jeśli wybrano opcję pół miesiąca - opłata wynosi 30 zł

Wpłat dokonujemy już od teraz na konto Klubu zgodnie z wytycznymi, jakie obowiązują przy comiesięcznych wpłatach za zajęcia (ten sam nr konta).

------------------

5. FINAŁ AKCJI "PRZEZ NAUKĘ DO WIELKEJ PIŁKI"

Zbliża się finał 3-ciej edycji akcji "Przez naukę do wielkiej piłki". Odbierzcie swoje świadectwa i jeśli Wasza średnia ocen jest wysoka, a frekwencja na treningach była dobra, to złóżcie wniosek do naszej akcji. Po raz kolejny nagrodą główną będzie wyjazd na wspaniały mecz piłkarski. Pamiętjcie, że od tego roku nie ma już oddzielnych kategorii laureatów - uczniowie podstawówek i gimnazjów traktowani są tak samo. Szczegóły akcji i wniosek do pobrania znajdują się TUTAJ.

Każda z osób chcących wziąć udział w konkursie musi do dnia 10 lipca br. złożyć wniosek (jest to załącznik do REGULAMINU) wraz z kserokopią świadectwa szkolnego (kopia potwierdzona pieczęcią szkoły). Po tym terminie zbiera się Kapituła i oblicza zdobyte punkty przez poszczególnych wnioskujących - wyłaniając tym samym trzech laureatów.

Uwaga - w przyszłym tygodniu ogłosimy, jaka będzie nagroda w tej edycji akcji. Mamy już wytypowany bardzo atrakcyjny mecz i niebawem podzielimy się z Wami tą wiedzą :)