A w czerwcu... będzie się działo! (zapowiedź)
2016-06-03
A w czerwcu... będzie się działo! (zapowiedź)

Czerwiec to ostatnia prosta, finisz przed wakacjami, odpoczynkiem i regeneracją. A jak to w biegu, kiedy finiszujesz, musisz dać z siebie wszystko. I my tym razem - w ostatnim miesiącu sezonu 2015/2016 - postaramy się stanąć na wysokości zadania i zorganizować kilka wydarzeń. Oto, co powinniście wiedzieć w tym temacie... .

Do końca czerwca oczywiście trenują wszystkie grupy, a ostatnie mecze ligowe rozegramy najpewniej w dniu 18 czerwca. Zatem wszelkie organizowane wydarzenia musimy umiejętnie wpleść w terminarze rozgrywek. Co więc zaplanowaliśmy?

17-24.06. SPOTKANIA INTEGRACYJNE W KAWIARNI PTYŚ

Nasze tradycyjne spotkanie grup treningowych, realizowane na zaproszenie jednego z naszych sponsorów - cukierni i kawiarni "Ptyś" z Chełmka. Na spotkania trenerzy poszczególnych grup zapraszają wszystkich wychowanków wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami. Integrujemy się, podsumowujemy sezon i mile spędzamy czas. Szczegółowy harmonogram wizyt w Ptysiu dla poszczególnych grup opublikujemy niebawem.

25.06. (sobota) PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

Rodzinne świętowanie zaczniemy od godziny 9, a szczegółowy plan dnia przedstawimy niebawem. Na pewno nie zabraknie corocznej rywalizacji wychowanków w Olimpiadzie Piłkarskiej, będzie mecz Zarząd kontra Wychowankowie, zawody dla dorosłych o tytuł Turbokozaka, mecz rodziców. O nasze podniebienia i żołądki zadbamy poprzez wspólne grillowanie i mobilną kawiarnię Ptysia (pyszne lody, ciasta, kawa). Szczegóły niebawem... .

26.06. (niedziela)  TURNIEJ ŻAKÓW ROCZNIKA 2007 O PUCHAR BURMISTRZA LIBIĄŻA

W turnieju, który rozpoczniemy o g. 8:30 zagra 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Trwa zapraszanie drużyn, wobec tego pełną obsadę poznamy niebawem.

A W LIPCU I SIERPNIU...

10.07. FINAŁ AKCJI "PRZEZ NAUKĘ DO WIELKIEJ PIŁKI..."

Przypominamy, że cały czas trwa monitorowanie frekwencji wychowanków na treningach. Jeśli macie ją na wysokim poziomie, a na dodatek świetnie idzie Wam w szkole, to możecie do dnia 10.07 złożyć wniosek o przyznanie niezwykłej nagrody w naszej corocznej akcji "Przez naukę do wielkiej piłki". Po raz kolejny nagrodą główną będzie wyjazd na wspaniały mecz piłkarski - o tym, jaki to będzie mecz poinformujemy jeszcze w tym miesiącu. Pamiętjcie, że od tego roku nie ma już oddzielnych kategorii laureatów - uczniowie podstawówek i gimnazjów traktowani są tak samo. Szczegóły akcji i wniosek do pobrania znajdują się TUTAJ.

TRENINGI WAKACYJNE

Wzorem poprzednich lat, także i podczas najbliższych wakacji przewidujemy treningi dla tych, którzy nie wybiarają się na wyjazdy. Treningi będą miały charakter zabawowy (dużo gry) i będą prowadzone w łączonych grupach, zależnie od ilości chętnych.

Aby zgłosić dziecko to udziału w treningach wakacyjnych, należy wysłać wiadomość e-mail  na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl  (w tytule maila wpisujemy TRENINGI WAKACYJNE). W treści maila wpisujemy IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ROK URODZENIA DZIECKA a także MIESIĄC (OKRES), w jakim dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach podczas wakacji. Dopuszczamy możliwość zapisania dziecka na cały miesiąc (lub 2 miesiące) lub też na pół miesiąca (te pół miesiąca może być w dowolnej konfiguracji - nie musi być ciągłości).

Jeśli wybrano opcję cały miesiąc - opłata wynosi  50 zł

Jeśli wybrano opcję pół miesiąca - opłata wynosi 30 zł

Wpłat dokonujemy już od teraz na konto Klubu zgodnie z wytycznymi, jakie obowiązują przy comiesięcznych wpłatach za zajęcia.

DEDYKOWANE NUMERY KONT JUŻ OD WRZEŚNIA

Wakacje to dla nas dobry czas na planowanie nieco większych zmian. Trochę tych innowacji i usprawnień będzie, a póki co możemy pochwalić się pierwszym. Otóż od września każda grupa treningowa otrzyma swoje dedykowane subkonto bankowe, na które realizowała będzie płatności za zajęcia, obozy itp. Będzie to szczególnie pomocne dla nas i pozwoli nam o wiele ławiej kontrolować płatności. O tej zmianie poinformujemy dokładnie przed rozpoczęciem nowego roku składkowego.

--------------------

BADANIA LEKARSKIE

Na koniec istotna sprawa, której prosimy nie przegapić podczas wakacji. Chodzi o zawodników kategorii: TRAMPKARZ,  MŁODZIK, ORLIK, ŻAK, którzy do rozgrywek potrzebują aktualnych badań lekarskich. Jak wiecie, trzeba je wykonywać w ośrodkach medycyny sportowej (np. Oświęcim lub Chrzanów). W związku z tym wszystkich rodziców prosimy już teraz o zadbanie o badania, tzn. zarezerwowanie sobie terminu badania dla swojego dziecka (a jak już mają Państwo termin, to prosimy o pilnowanie go!).

W tym celu polecamy przychodnię MULTIMED w Oświęcimiu. Można się tam zarejestrować telefonicznie, a z tego co wiemy terminy są kilkutygodniowe. W związku z tym prosimy nie zwlekać. Po wyznaczeniu terminu, należy się tam stawić i wykonać badania (za pierwszym razem jest to m.in. krew, mocz, glukoza, EKG wysiłkowe - te trzy pierwsze można wykonać sobie wcześniej i wziąć wyniki). Wszystko to wykonuje się w Multimedzie w jednym dniu, a po całej procedurze od razu wyznaczany zostanie kolejny termin badań za kolejne pół roku (bo badania muszą być wykonywane co 6 miesięcy). Badania są bezpłatne tzn. refundowane.

Istnieje też ścieżka dla osób nie chcących czekać (dot. m.in. osób które badań będą potrzebowały na obóz Polish Soccer Skills). Wówczas również można zgłosić się do Multimedu, ale jako wizytę prywatną i po zapłaceniu zrobić wszystko od ręki (bez czekania kilku tygodni). Koszt takiej prywatnej wizyty zamyka się w kwocie 80-100 zł, zależnie od tego, czy wszystkie badania wykonuje się na miejscu, czy też niektóre wyniki przynosi.

Telefon do Multimed Oświęcim  33 842 29 40

Strona internetowa: Multimed

Osoby, które nie wykonają badań do sierpnia tj. daty rozpoczęcia rozgrywek w kolejnym sezonie - nie będą mogły brać udziału w meczach.

Informacja o badaniach dotyczy WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH (Trampkarz, Młodzik, Orlik, Żak).