Od kwietnia ruszają dodatkowe zajęcia doskonalenia techniki - Trwają zapisy!!
2016-03-30
Od kwietnia ruszają dodatkowe zajęcia doskonalenia techniki - Trwają zapisy!!

Od dziś do dnia 5 kwietnia trwają zapisy na zajęcia dodatkowe doskonalenia elementów techniki piłkarskiej w naszej Szkole Piłkarskiej. Projekt pod roboczą nazwą AKADEMIA TECHNIKI PIŁKARSKIEJ jest skierowany do wszystkich wychowanków Górnika Libiąż oraz do chętnych osób z zewnątrz (także tych reprezentujących inne kluby). Będą to zindywidualizowane zajęcia z piłką oparte o metodologię Ajaxu Amsterdam i Coerver Coaching.

Ten pomysł jest nie tylko początkiem naszej zapowiadanej ofensywy nowości w działalności Szkoły Piłkarskiej, ale także odpowiedzią na sygnały płynące od rodziców. Liczymy, że dzięki naszemu pomysłowi, wielu wychowanków jeszcze efektywniej będzie rozwijało swój talent.

A tymczasem szczegóły:

Trenować będziemy w grupach maksymalnie 10-12 osobowych, a zajęcia będą ukierunkowane na doskonalenie panowania nad piłką (ćwiczenia indywidualne z piłką, rywalizacja w małych grupach, małe gry).

Treningi będą trwać 1,5 godziny i odbywać się będą 4 razy w miesiącu (raz w tygodniu) w terminie dogodnym dla danej grupy chętnych (tak, żeby zajęcia nie kolidowały z podstawowymi treningami i rozgrywkami).

Koszt udziału w zajęciach dodatkowych to 40 zł na miesiąc.

Na zajęcia zapraszamy chętnych z roczników 2001-2008. Zależnie od ilości chętnych zostaną utworzone grupy wiekowe złożone z 1,2 lub 3 roczników.

Zapisów na zajęcia dokonujemy drogą mailową wysyłając wiadomość na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl

W tytule maila wpisujemy: AKADEMIA TECHNIKI

W treści maila:

IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA

ROK URODZENIA

NR TELEFONU KONTAKTOWEGO DO RODZICA

Po otrzymaniu kompletu zgłoszeń, opublikujemy informację dot. dalszych kroków i pierwszych treningów.

Czekamy na Was. Liczba miejsc ograniczona!

P.S. jeśli ktoś zechce dołączyć do takich zajęć w kolejnych miesiącach (np. w maju lub czerwcu), to będzie to możliwe pod warunkiem wolnych miejsc.