BLASZKA & BART kolejnym sponsorem naszej Szkoły!
2015-12-18
BLASZKA & BART kolejnym sponsorem naszej Szkoły!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów wspiarających naszą Szkołę Piłkarską dołącza kolejna libiąska firma BLASZKA & BART. Bardzo cieszymy się z tego iż po raz kolejny nasza praca została doceniona i że zaufał nam kolejny przedstawiciel świata biznesu. Wierzymy, że współpraca będzie się układała wzorowo, a sponsorowanie naszej Szkoły przyniesie wiele korzyści i wzrost rozpoznawalności... .

Warto w tym miejscu odnotować, że Firma „BLASZKA & BART” powstała w 1991 roku w Libiążu i jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w zakresie produkcji materiałów dla branży piekarniczej oraz cukierniczej. W ofercie znaleźć można tam m.in.: blachy, formy, zestawy piekarnicze i akcesoria wykonane z DoubleProtectSteel – bardzo wytrzymałej stali, pokrytej dwustronnie aluminium, oraz AluMagnesium – utwardzanego aluminium z domieszką magnezu.

Więcej o Firmie na stronie internetowej:  www.blaszka.net.pl

A pełną listę naszych aktualnych sponsorów, partnerów i darczyńców możecie znaleźć w dziala PARTNERZY.