Ogłaszamy nabór do grup piłkarskich i tanecznej (szczegóły)!
2015-08-28
Ogłaszamy nabór do grup piłkarskich i tanecznej (szczegóły)!

Wiele osób czeka z pewnością na informacje dot. zapisu dzieci do naszych grup treningowych. Spieszymy zatem z kompleksową notką na ten temat - zarówno w odniesieniu do naszych grup piłkarskich jak i zespołu cheerleaderek. Przeczytajcie...

Na wstępie informujemy, że wszystkie nasze grupy wznawiają zajęcia w pierwszym tygodniu września.

Dwie najmłodsze grupy naborowe trenować będą w następujących dniach:

PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE PTYSIA (roczniki 2009,2010,2011)

treningi w środy i piątki o godz. 15:30 na stadionie (pierwszy trening w środę 2 września)

GRUPA 2008 (utworzą ją dzieci z tego rocznika, które przechodzą z Przedszkola oraz te nowozgłoszone)

treningi w poniedziałki o g.15:00 i czwartki o godz. 15:30 na stadionie (pierwszy trening w czwartek 3 września)

GRUPY 2007, 2006, 2005, 2004 I STARSZE - dla nich tradycyjnie plan treningowy dostępny jest w zakładce DRUŻYNY

GRUPA TANECZNA CHEERLEADEREK (zajęcia dla dziewcząt)

Łączymy różne formy taneczne z akrobatyką i zabawą uczymy się współpracy w grupie i oczywiście kibicujemy piłkarzom podczas imprez sportowych i rekreacyjnych.

Treningi grupy zaawansowanej odbywaja się we wtorki i czwartki o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 2 w Libiążu (mała/duża sala gimnastyczna). Pierwsze zajęcia w czwartek 3 września.

Gorąco zapraszamy na zajęcia nowe dziewczynki w wieku od 7-13 roku życia, które chcą dołączyć do grupy cheerleaderek. Dla nich spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 09.09 (środa) o godz. 18.30 na małej sali gimnastycznej w SP nr 2 w Libiążu (przy Placu Zwycięstwa).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NOWE DZECI NA ZAJĘCIA - NIE TYLKO Z GMINY LIBIĄŻ !!

----------------------------

Informacja dla rodziców zapisujących swoje dzieci na zajęcia:

- dzieci można zapisywać na każdym treningu (należy zgłosić się do trenera przed zajęciami)
- każde dziecko może odbyć 2 próbne - bezpłatne treningi, po których należy się zdeklarować, czy będzie dalej chodzić (i wypełnić deklarację, którą da trener, można ją też pobrać w dziale DOKUMENTY)
- na zajęcia dzieci przychodzą ubrane w sprzęt sportowy (koszulka, spodenki, getry, obuwie piłkarskie z korkami lub trampki/halówki)
- na zajęcia nie trzeba zabierać piłek
- zajęcia w grupie Przedszkola i Cheerleaderek trwają 60 minut, a w każdej innej grupie 90 minut
- warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia jest wypełnienie deklaracji i wpłacenie składki za pierwszy miesiąc, zgodnie z taryfikatorem (zamieszczony poniżej)
- zajęcia w okresie wiosna, lato, jesień odbywają się na stadionie (docelowo także na orliku), a w okresie zimowym w libiąskich salach gimnastycznych
- w zakładce DRUŻYNY w menu głównym na górze naszej strony znajdują się podstrony dedykowane wszystkim grupom treningowym, w których można znaleźć listę zawodników oraz plan treningowy uzupełniany przez trenera

Jeśli chodzi o zmiany na stanowiskach trenerskich, to informujemy, że od 1 września:
- grupę Przedszkola poprowadzi Tomasz Słowik
- grupę 2008 poprowadzi Michał Gut
- grupę 2007 poprowadzi Hubert Szumniak
W pozostałych grupach nie ma zmian.

-----------------------------

OPŁATY ZA ZAJĘCIA

Informujemy, że na mocy uchwały podjętej przez Zarząd Szkoły, od stycznia 2014 roku obowiązują następujące stawki za udział w zajęciach treningowych (różne stawki zależnie od liczby treningów w tygodniu).

Wykaz miesięcznych opłat za uczestnictwo w zajęciach jednego dziecka - stawki od 1 stycznia 2014:

- 40 zł za miesiąc - dla dzieci z Przedszkola Piłkarskiego Ptysia oraz grupy cheerleaderek
- 50 zł za miesiąc - dla dzieci trenujących 2x w tygodniu (żaki)
- 60 zł za miesiąc - dla dzieci trenujących 3x w tygodniu (orliki, młodziki, trampkarze)

Treningi bramkarskie - bezpłatne
Treningi indywidualne (funkcjonalne i pozycyjne) - bezpłatnie

Płatność za każdy miesiąc należy uregulować na konto klubu do 15 dnia danego misiąca (tzn. za styczeń do 15 stycznia, za luty do 15 lutego itd.)
Chętne osoby mogą wpłacić z góry za kilka miesięcy. Bardzo prosimy o pilnowanie terminiowych wpłat, jednocześnie zaznaczamy że wszystkie wpłaty są przez nas weryfikowane w specjalnym formularzu, wobec czego każdy brak wpłaty zostanie przez nas odnotowany.

Opłaty za zajęcia dzieci dokonywane mogą być tylko w formie przelewu na konto.  Trenerzy nie przyjmują wpłat w formie gotówkowej.

Dane do przelewu:

Uczniowski Klub Sportowy "Górnik" Libiąż
ul. Szybowcowa 7
32-590 Libiąż

W tytule przelewu za zajęcia wpisujemy: imię i nazwisko dziecka, rocznik, nazwa miesiąca (miesięcy) za które jest wpłata

Ulgi i zwolnienia z opłat:
Jeśli w zajęciach zechce uczestniczyć drugie dziecko z danej rodziny, to dla niego opłata wynosi 50% zapisanej kwoty. Trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny jest zwolnione z opłaty.

Całkowitym zwolnieniem może też zostać objęta rodzina z trudną sytuacją materialną (wniosek w tej sprawie może złożyć dany rodzic, opiekun oraz każda inna osoba wiedząca o trudnej sytuacji rodziny).