Piknikiem na 5-lecie Klubu zakończyliśmy sezon (relacja + foto)
2015-06-30
Piknikiem na 5-lecie Klubu zakończyliśmy sezon (relacja + foto)

Ostatnia sobota czerwca przyniosła nam dobrą pogodę i wspaniałą zabawę podczas pikniku rodzinnego, który tym razem nie tylko kończył sezon 2014/2015, ale i był wisienką na torcie solenizantki - 5-letniej już Szkoły Piłkarskiej "Górnik" Libiąż. Świętowaliśmy w komplecie: były dzieci, byli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, byli niektórzy sponsorzy, a także sympatycy, zarząd oraz trenerzy, na codzień dźwigający na barkach system szkolenia.

Nie zabrakło naturalnie wielu wspaniałych i oryginalnych atrakcji, wśród których warto wymienić następujące:

- wielobój piłkarski dla wszystkich grup wiekowych - czyli kolejna edycja Olimpiady Piłkarskiej. W każdej z ośmiu kategorii wiekowej (w tym także dziewczynki!) wyłoniliśmy trójkę najlepszych, którzy zostali nagrodzeni medalami oraz nagrodami rzeczowymi (wyniki publikujemy poniżej). Rywalizowano m.in. w strzałach na bramkę, żonglerce, uderzeniach z powietrza,

- coroczny mecz piłkarski Trenerzy i Zarząd vs. Wychowankowie Szkoły, po raz kolejny zakończony zwycięstwem "nauczycieli" tym razem 6:4, droga młodzieży - może za rok .... :)

- nietypowy mecz w wielkich kulach, czyli Bubble Soccer dla rodziców i dla dzieci. Ależ to były akcje, jakie karkołomne akrobacje i "brutalne" ataki wielkim brzuchem!! :) Śmiechu co niemiara i wspaniała (oraz wyczerpująca!) zabawa dla tych, którzy mieli przyjemność grać (niebawem opublikujemy zapis video z meczu na naszym kanale Youtube),

- pokaz tańca grupy cheerleaderek Górnika Libiąż ,

- dmuchany zamek dla najmłodszych dzieci,

- pokaz wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, wata cukrowa,

- stoisko kreatywnych zabaw przygotowane przez firmę "Kreatywne Maluchy",

Dodatkowo naszą imprezę uświetniło stoisko kawiarniane Cukierni PTYŚ z Chełmka. Ponadto dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kiłbaski z grilla.

Dorośli za to kończyli piknik na boisku, gdzie rozegrali mecze towarzyskie.

Przy tej okazji składamy serdeczne podziękowania za minione 5 lat. Dziękujemy, bez wyjątku, wszystkim którzy przyczynili się do rozwoju naszej Szkoły Piłkarskiej: w szczególności dzieciom, rodzicom i bliskim, sponsorom, partnerom, sympatykom i trenerom. Bez Was wszystkich nasza działalność nie miałaby sensu. A tego ostatniego dodaje nam jeszcze liczba sukcesów naszych wychowanków i to jak rozwijają się nasi zawodnicy. Pamiętajcie, że nikt nie spoczywa na laurach, a na kolejne pięć lat musimy sobie jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę.

Wracając do naszego pikniku, składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy zawitali tego dnia na stadion.

Dziękujemy w szczególności sponsorom i partnerom tego wydarzenia (oraz naszej Szkoły):

SPONSOR GŁÓWNY
- KREATYWNE MALUCHY - Sklepik małego artysty (www.kreatywnemaluchy.pl)

SPONSORZY WSPIERAJĄCY
- FHU ACCESS CONTROL
- FIBOR - Sprzedaż węgla
- AMAGO
- KROPPA

SPONSOR TYTULARNY PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO
- Cukiernia PTYŚ

- PM. Construction Consulting
- BMG-SPORT Agencja Managerska
- Urząd Miejski w Libiążu
- Libiskie Centrum Kultury

Bardzo, bardzo obszerna relacja fotograficzna z pikniku (173 zdjęcia!) dostępna jest już w naszej GALERII.

Dziękujemy także rodzicom oraz Gospodarzowi obiektu - pomocnym przy zorganizowaniu pikniku.

---------

Wszystkim życzymy udanych wakacji. Pamiętajcie, że dla osób pozostających w Libiążu przygotowaliśmy treningi wakacyjne (można się zapisać nawet nie będąc naszym zawodnikiem - szczegóły TUTAJ).

Nie zapomnijcie także o akcji PRZEZ NAUKĘ DO WIELKIEJ PIŁKI. W tym roku za wyniki w nauce i wysoką frekwencję nagradzamy wyjazdem na mecz finalisty Ligi Mistrzów - JUVENTUSU TURYN. Szczegóły już jutro w aktualnościach na naszej stronie.

---------

A oto wyniki poszczególnych kategorii w tegorocznej Olimpiadzie PIłkarskiej:

Kategoria Cheerleaderki

1. Konrad Wojtaś
2. Mateusz Węgorek
3. Piotr Ślósarz

Dla porównania, zobaczcie też wyniki Olimpiady z 2014 roku oraz z 2013 roku.