Aktualności
Logo
Kolejny historyczny sukces - mamy awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy (+foto)
2015-06-29

W dniu wczorajszym nasza drużyna Trampkarzy 2001/2002 rozegrała rewanżowy mecz barażowy z UKS Chełmek o wejście do Małopolskiej Ligi Trampkarzy. W pierwszym meczu, tym rozegranym w Libiążu, padł wynik remisowy (1:1), więc emocje w Chełmku były gwarantowane...

I tak też było od początku do końca meczu rewanżowego. Po zaciętej pierwszej połowie, w przerwie odnotowano wynik 1:1, ale w drugiej połowie to nasza drużyna przechyliła szalę na swoją korzyść po złotym golu Łukasza Nowaka - chwilę wcześniej wprowadzonego na boisko. Na koniec radości nie było końca - zarówno wśród zawodników i jak i zgromadzonych na trybunie kibiców.

Wszystkim zawodnikom (także tym z rocznika 2000 bo i oni przyłożyli cegiełkę do sukcesu) SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W MAŁOPOLSKIEJ LIDZE TRAMPKARZY!!!

Zdjęcia z meczu można zobaczyć TUTAJ , dzięki uprzejmości Adama Banacha.   A na głównym zdjęciu w tym newsie ZWYCIĘSKA DRUŻYNA tuż po meczu  :)