Trwają zapisy na TRENINGI WAKACYJNE !!
2015-06-29
Trwają zapisy na TRENINGI WAKACYJNE !!

Tym wszystkim, którzy w wirze pracy/szkoły nie spostrzegli, że już za dwa dni rozpoczyna się lipiec przypominamy, że trwają zapisy na treninigi wakacyjne dla dzieci. Zgodnie z zapowiedziami i wzorem roku poprzedniego, także i podczas najbliższych wakacji przewidujemy treningi dla tych, którzy nie wybiarają się na wyjazdy. Treningi będą miały charakter zabawowy (dużo gry) i będą prowadzone w łączonych grupach, zależnie od ilości chętnych. Oto jak należy się do nich zgłosić...

Treningi będą odbywać się 2x w tygodniu - we wtorki i czwartki o godz. 17:00.

Pierwszy trening już w czwartek 2 lipca!! Prowadzącym zajęcia w lipcu będzie trener Dariusz Czyszczoń, a w przypadku dużej ilości zgłoszeń także trener Michał Gut.

Aby zgłosić dziecko to udziału w treningach wakacyjnych, należy wysłać wiadomość e-mail  na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl  (w tytule maila wpisujemy TRENINGI WAKACYJNE). W treści maila wpisujemy IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ROK URODZENIA DZIECKA a także MIESIĄC (OKRES), w jakim dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach podczas wakacji. Dopuszczamy możliwość zapisania dziecka na cały miesiąc (lipiec i/lub sierpień) lub też na pół miesiąca (te pół miesiąca może być w dowolnej konfiguracji - nie musi być ciągłości).

Jeśli wybrano opcję cały miesiąc - opłata wynosi  50 zł

Jeśli wybrano opcję pół miesiąca - opłata wynosi 30 zł

Wpłat dokonujemy już od teraz (od razu po zapisaniu) na konto Klubu zgodnie z wytycznymi, jakie obowiązują przy comiesięcznych wpłatach za zajęcia. Oczywiście, jeśli zapisujemy rodzeństwo, to obowiązuje zniżka 50% za drugie dziecko i zniżka 100% za trzecie i każde kolejne dziecko.

Dane do przelewu:

Uczniowski Klub Sportowy "Górnik" Libiąż
ul. Szybowcowa 7
32-590 Libiąż

Przy wpłatach za udział w zajęciach treningowych prosimy o wpisanie w tytule przelewu imienia i nazwiska dziecka oraz roku urodzenia oraz okresu/miesiąca, za jaki jest wpłata.

Uwaga, możliwość zapisania / dopisania się do treningów wakacyjnych jest w każdym momencie - nawet w połowie miesiąca. Wtedy prosimy wysłać maila lub też zgłosić się bezpośrednio na zajęcia do trenera. Oczywiście niezwłocznie wówczas należy dokonać wpłaty za wybrany okres.

Informujemy, że na treningi wakacyjne mogą się zapisać także osoby niezrzeszone w naszej Szkole Piłkarskiej (w wieku 5-15 lat).