Prosimy o Wasz 1% podatku dla naszej Szkoły Piłkarskiej (+program do rozliczania)
2015-03-12

Wzorem lat ubiegłych, także i tym razem prosimy wszystkich sympatyków naszej Szkoły Piłkarskiej - zarówno osoby fizyczne jak i firmy - o przekazanie jednego procenta podatku na rzecz naszego stowarzyszenia. Nieprzerwanie naszą działalnością staramy się udowodnić, że zasługujemy na Państwa procent i dajemy z siebie wszystko, aby dzieci miały doskonałe warunki do rozwijania swojej sportowej pasji. Dzięki Waszemu wsparciu może nam to wychodzić jeszcze lepiej... .

W poprzednich latach zebraliśmy:

- 799,50 zł (za rok 2011)
- 3.770,70 zł  (za rok 2012)
- 4.860,80 zł  (za rok 2013)

Za poniądze ze zbiórki z 2012 zakupiliśmy ostatnio piłki dla najstarszych grup treningowych, a kolei pieniądze za roku 2013 lada dzień dostaniemy, bo trwają pocedury przekazania.

A TYMCZASEM PORA NA KOLEJNE POBICIE REKORDU DO CZEGO WAS WSZYSTKICH ZACHĘCAMY!!

O tym, jak przekazać 1% na naszą Szkołę dowiecie się TUTAJ

Tam też instrukcja, jak pobrać darmowy program do rozliczania PITów.