KREATYWNE MALUCHY nowym SPONSOREM GŁÓWNYM naszej Szkoły!!!
2015-02-16
KREATYWNE MALUCHY nowym SPONSOREM GŁÓWNYM naszej Szkoły!!!

Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że już niebawem ogłosimy wszem i wobec, że pozyskaliśmy nowego kluczowego partnera. Słowa dotrzymujemy i przekazujemy Wam radosną nowinę, że (fanfary!) naszym nowym Sponsorem Głównym został dystrybutor, hurtownik i producent KREATYWNE MALUCHY!

Przy tej okazji serdecznie dziękujemy właścicielom marki za okazane zaufanie i serdecznie polecamy wszystkim naszym odbiorcom produkty oferowane przez KREATYWNE MALUCHY.

A musicie wiedzieć, że są to markowe produkty do kreatywnej zabawy dla dzieci. Znamy je m.in. z programów TV typu "Pan Robótka".

Strona internetowa, na której możecie zobaczyć i zamówić kratywne produkty znajduje się tutaj:  www.kreatywnemaluchy.pl

Kilka zdań o naszym nowym Sponsorze Głównym:

KREATYWNE MALUCHY powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy. Celem działania jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez kreatywną zabawę, a szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty. Zabawki dobierane są tak, aby prowokowały do rozwoju kreatywności i abstrakcyjnego myślenia. Firma sprzedaje wyłącznie najwyższej jakości produkty znanych, sprawdzonych europejskich firm i dokłada wszelkich starań aby artykuły były oryginalne, twórcze i przede wszystkim bezpieczne. Ponadto firma prowadzi warsztaty plastyczne w szkołach, przedszkolach i placówkach edukacyjnych. To także wyłączny dystrybutor w Polsce nietypowych materiałów kreatywnych takich jak: PlayMais, Kinetyczny Piasek, Pucholina, Seria zabawek Pana Robótki, Smoki morskie, Autorske kolekcje szkolne. Swoje produkty sprzedaje w całej Polsce ale też na Litwie, Łotwie, na Słowacji, w Czechach i we Włoszech.

Raz jeszcze polecamy i zapraszamy na zakupy!

W na koniec przekażemy Wam jeszcze jedną dobrą wiadomość: już w dniu 7 marca w libiąskiej hali zorganizujemy wspólne przedsięwzięcie z naszym nowym sponsorem - będzie to Turniej Piłkarski rocznika 2006 o Puchar Kreatywnych Maluchów. Szczegóły już wkrótce.