Cukiernia
2015-02-06
Cukiernia "Ptyś" jest z nami na kolejny rok!

Niezwykle miło (żeby nie powiedzieć "słodko") nam poinformować, że właśnie faktem stało się przedłużenie umowy o współpracy z Cukiernią PTYŚ - sponsorem tytularnym naszego Przedszkola Piłkarskiego. Przez kolejne 12 miesięcy nasza Szkoła Piłkarska będzie miała więc stabilnego partnera biznesowego... .

Jak doskonale wiecie, efektem współpracy jest m.in. to, że PTYŚ dostarcza nam ciepłe posiłki na turnieje i inne wydarzenia. My, jako Szkoła, z kolei z przyjemnością organizujemy spotaknia wychowanków na zakończenie sezonu właśnie w kawiarni PTYSIA w Chełmku. W tym roku ta współpraca najpewniej przyniesie jeszcze dodatkowych aktywności z obu stron, o czym informować będziemy na bieżąco. A póki co PTYSIOWI dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie i polecamy serdecznie przepyszne produkty PTYSIA.

Pamiętajcie, że cukiernia i kawiarnia (m.in. z pysznymi lodami, ciastami i pizzą!) mieści się w Chełmku przy ulicy Baty, ale w Libiążu na Targowisku Miejskim (ul. Rouvroy) jest oddział cukierni, który macie na wyciągnięcie ręki. Smacznego  :)

Oficjalna strona:  Cukiernia "PTYŚ" z Chełmka

-----------------

To nie koniec dobrych informacji dot. naszych sponsorów. Lada dzień przedstawimy Wam kolejną - tym razem zupełnie nową firmę, którą od tego miesiąca tytułować będziemy SPONSOREM GŁÓWNYM Szkoły Piłkarskiej "Górnik" Libiąż!!

Jak widzicie, nie próżnujemy - w trosce o naszych wychowanków. Szczegóły niebawem...