Pamiętajcie, że w tym roku także można trafić
2015-01-22
Pamiętajcie, że w tym roku także można trafić "Przez naukę do wielkiej piłki" - trwa II edycja akcji

W minionym roku nasi wychowankowie w nagrodę wyjechali do Dortmundu - zobaczyli na żywo mecz Borussii, poznali Łukasza Piszczka, Jurgena Kloppa i kilku innych zawodników BVB - to była pierwsza edycja naszej akcji "Przez naukę do wielkiej piłki", przeprowadzonej dzięki wsparciu Agencji BMG-SPORT. Zgodnie z zapowiedzią - jest i druga edycja tej niespotykanej w innych klubach akcji. Gdzie tym razem udadzą się nasi wychowankowie?? Odpowiedź już niebawem... .

Pewne jest to, że wyboru laureatów dokonamy na identycznych zasadach jak poprzednio (regulamin po drobnych korektach opublikowany jest w dziale DOKUMENTY), czyli liczyć się będzie średnia ocen na szkolnym świadectwie końcowym oraz frekwencja na naszych treningach w okresie wrzesień 2014 - czerwiec 2015. Jest o co walczyć, bo nagroda będzie conajmniej tak samo atrakcyjna, jak poprzednio... .

Niebawem na naszych łamach opublikujemy rodzaj nagrody i liczbę laureatów, jakich w tym roku wyróżnimy. Przypominamy, że laureatami nie mogą zostać osoby, które wyjechały do Dortmundu w zeszłym roku - dajemy szansę innym. Starajcie się więc w szkole i nie opuszczajcie treningów. Wasza frekwencja jest stale monitorowana, a na Wasze wnioski o przeznanie nagrody czekać będziemy w lipcu.

Więcej o akcji "Przez naukę do wielkiej piłki" możecie przeczytać TUTAJ.