Barbórka Cup 2014: Lukam zwycięża, Libiąż gościnny (+ foto)
2014-12-09
Barbórka Cup 2014: Lukam zwycięża, Libiąż gościnny (+ foto)

Drużyna Lukam Skoczów zwyciężył w tegorocznej edycji turnieju "Barbórka Cup" o Puchar Prezesa TAURON Wydobycie. Na naszej hali w sobotę rywalizowało 8 drużyn z rocznka 2004. Nasze dwie ekipy tym razem okazały się bardzo gościnne, zajmując 5. i 8. miejsce.

Podczas Turnieju miały miejsce dwa ważne wydarzenia dla naszej Szkoły Piłkarskiej. Pierwszą był oficjalny debiut taneczny naszych cheerleaderek (już niebawem na naszym kanale youtube dodamy video z tego występu). Drugim istotnym wydarzeniem było oficjalne wręczenie koszulki "Przyjaciela Szkoły" dla firmy Access Control, która od kilku lat wspiara nasz Klub. Koszulkę i kwiaty z rąk Prezesa Szkoły odebrali właściciele firmy, Państwo Małgorzata i Jacek Przybylscy.

Wracając do emocji sportowych, warto odnotować, że cały turniej przebiegał zgodnie z zasadami fair play. Dzieci na koniec otrzymały obfite paczki mikołajkowe oraz plecaki ufundowane przez firmę TAURON Wydobycie. Z kolei 5 najlepszych drużyn mogło liczyć na puchary, a wyróżnieni zawodnicy na statuetki.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów:

GRUPA A

7. Soła Oświęcim
8. Górnik Libiąż II

Nagrody indywidualne:
Król Strzelców - Igor Mencnarowski (Lukam Skoczów)
Najlepszy zawodnik - Szymon Paw (Soła Oświęcim)
Najlepszy bramkarz - Filip Piwowarczyk (Karol Wadowice)

Skład Górnika Libiąż I:
Krystian Jastrzębski, Bartosz Pałac (1 gol), Kamil Szopa, Maciej Szafran (4 gole), Jan Garlacz (4 gole), Wiktor Zdebik (1 gol), Mateusz Kosowski (3 gole), Maciej Dobrowolski, Bartosz Poznański (2 gole), Patryk Tekielak, Szymon Ślusarczyk (trener Tomasz Słowik)

Skład Górnika Libiąż II:
Kamil Kikla, Kacper Przybylski, Damian Gros, Kacper Kuras, Jakub Szczelina, Wiktor Waligóra, Marek Wilczak (1 gol), Szymon Wierzbic, Mateusz Bieliński, Mateusz Drobiński (1 gol), Paweł Szemiot, Kacper Kleszcz (trener Tomasz Słowik)

Już niebawem w naszej GALERII pojawią się zdjęcia z turnieju oraz występu cheerleaderek (+ film video na kanale youtube).

Zarząd Szkoły Piłkarskiej składa serdeczne podziękowania dla firmy TAURON Wydobycie za ufundowanie nagród i pomoc w realizacji Turnieju.

Serdecznie dziękujemy także wszystkim osobom (w tym rodzicom), które przyczyniły się do organizacji naszego turnieju.

Dziękujemy także drużynom, które zawitały do Libiąża!!