Już w sobotę Turniej Barbórka Cup 2014 w Libiążu - ZAPRASZAMY
2014-12-04
Już w sobotę Turniej Barbórka Cup 2014 w Libiążu - ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków oraz wychowanków naszej Szkoły w sobotę na libiąską halę sportową. Od godziny 9:00 będzie tam trwała kolejna edycja naszego sztandarowego Turnieju "Barbórka Cup". Tym razem do rywalizacji stanie rocznik 2004 - łącznie 8 drużyn.

Oprócz dwóch naszych zespołów, w Libiążu zameldują się: Lukam Skoczów, Soła Oświęcim, AKS Mikołów, Mam Talent Krzeszowice, MKS Trzebinia i Karol Wadowice. Już dziś serdecznie zachęcamydo przyjazdu do Libiąża także sympatyków i rodziców z tych miast. Nasz turniej obfitował będzie w wiele ciekawych wydarzeń - m.in. zadebiutują w pokazie tanecznym nasze CHEERLEADERKI (ich występ około godziny 12:00).

Każde dziecko, biorące udział w turnieju wyjedzie z Libiąża z paczką mikołajkową oraz nagrodą rzeczową. Najlepsze drużyny nagrodzimy pucharami i medalami, ponadto przewidujemy nagrody indywidualne dla: króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Dla dzieci będzie także ciepły posiłek.

Już dziś serdecznie zapraszamy na halę!!

A wszystkich naszych wychowanków nie biorących udziału w zawodach zachęcamy do zorganizowania dopingu!

----------

Warto odnotować, że w ubiegłej edycji, kiedy rywalizował rocznik 2003, w turnieju zwyciężyła Unia Oświęcim, a nasza drużyna świętowała zdobycie 3. miejsca (na zdjęciu nasza drużyna z tamtego turnieju).