Hit na poniedziałek: Tomasz Dawidowski przyjedzie do Libiąża!
2014-11-21
Hit na poniedziałek: Tomasz Dawidowski przyjedzie do Libiąża!

To będzie nasz kolejny wspaniały gość specjalny z piłkarską przeszłością na wysokim poziomie. Już w najbliższy poniedziałek do Libiąża na spotkanie z naszymi wychowankami zawita Tomasz Dawidowski, 10-krotny Repreznetant Polski i były piłkarz takich klubów jak: Wisła Kraków, Lechia Gdańsk i Amica Wronki.

Tomasz Dawidowski swoją karierę piłkarską zaczynał i kończył w Lechii Gdańsk, największe tryumfy święcił jednak z Amicą Wronki, z którą zdobył dwukrotnie Puchar Polski i raz Superpuchar. Był też powoływany do Reprezentacji przez trenerów: Pawła Janasa, Jerzego Engela i Zbigniewa Bońka. W kadrze zagrał 10 meczów i strzelił jedną bramkę. Z kolei w Ekstraklasie na boisko wybiegał ponad 200 razy. W 2004 roku trafił do Wisły Kraków, lecz tu w dalszym rozwoju kariery przeszkadzały kontuzje. Pod tym względem o piłkarzu można mówić w kategoriach terminatora, bo liczbą operacji i zabiegów, których doświadczył można by obdzielić... całą drużynę. Jak sam mówi w sumie przez całą karierę przeszedł cztery operacje więzadeł krzyżowych, dwanaście operacji kolan, złamanie stopy, operację serca i wszczepianie tytanowych siatek w pachwinach. Nigdy się jednak nie poddał i dopiero w 2012 roku ogłosił zakończenie kariery. Obecnie pracuje jako manager wyszukujących dobrze rokujących piłlarzy oraz jest trenerem grup młodzieżowych w znanej na północy kraju szkółce AS Pomorze. Mieszka w Gdańsku.

Spotkanie z Tomaszem Dawidowskim odbędzie się w najbliższy poniedziałek (24.11) o godz. 16:00 w Restauracji "Nata" w Libiążu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych - wychowanków, rodziców, dziadków i sympatyków naszej szkoły.

Spotkanie potrwa około 50-60 minut i będzie czas na zadawanie pytań, otrzymanie autografu czy wspólne zdjęcie (łowców autografów prosimy o przygotowanie sobie zdjęć czy innych rzeczy do podpisu - zdjęcia można wydrukować lub wywołać u fotografa po ściągnięciu z internetu).

Szczególnie zapraszamy czterech lauratów naszego mikołajkowego konkursu GŁÓWKOWANIA: Piotr Koperniak, Jakub Nepelski, Wiktor Mendyk, Jan Marchewka. Każdy z tych wychowanków wytypował po jednym poprawnym wyniku ostatnich meczów kadry. W związku z tym, podczas spotkania czeka na Was niespodzianka.

Grupy treningowe 2000, 2001, 2002, 2003, które w tym dniu trenują w Chełmku o godz. 17:00 ze spotkania wyjdą o godz. 16:50 - prosimy rodziców, żeby zadbać o przewiezienie dzieci do Chełmka (na spotkanie można oczywiście przyjść już przebranym w dres treningowy - zabrać jedynie obuwie na zmianę).

W przypadku grupy 2006, która trenuje o g.17:30 na sali w SP4, także prosimy o przeprowadzenie dzieci na trening.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I POLECAMY!!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
DLA PANA SEBASTIANA URBAŃSKIEGO I RESTAURACJI "NATA"
ZA UDOSTĘPNIENIE LOKALU NA POTRZEBY ORGANIZACJI SPOTKANIA.