Zakupiliśmy kolejne 40 piłek dla dzieci
2014-11-05
Zakupiliśmy kolejne 40 piłek dla dzieci

Wychowanków przybywa, grup treningowych przybywa, więc musimy nadążyć sprzętowo. Kilka lat temu ogłosiliśmy bardzo owocną akcję "Poda(ru)j Piłkę", dzięki której udało nam się pozyskać ponad 90 piłek. Dziś niektóre z tych piłek już się zniszczyły, a liczba naszych wychowanków się niemal podwoiła. Wymusza to na nas potrzebę nadążania z zakupem nowych piłek. I tak się stało ostatnio, kiedy to zakupiliśmy 40 nowych egzemplarzy marki Select (jak na zdjęciu). Dzięki temu zakupowi obecnie w dalszym ciągu trzymamy się planu, że na trening każde dziecko ma swoją piłkę (jeśli jest taka potrzeba) i może komfortowo podnosić swoje umiejętności. Zakupu dokonaliśmy ze środków zebranych w ramach akcji 1% za rok 2012 (zgodnie z obietnicą, że pieniądze zebrane w ten sposób przekazywane będą na inwestycje w sprzęt).