Aktualności
Logo
Rocznik 2006 zagrał w turnieju Lokomotywa Cup
2014-09-10

Turniej piłkarski Lokomotywa Cup odbył się podczas minionego weekendu na stadionie w Balinie (organizatorem była Ciufcia Chrzanów). Wzięła w nim udział nasza grupa rocznika 2006 pod wodzą trenera Dariusza Czyszczonia. Drużyna w sumie rozegrała 8 meczów i ostatecznie zajęła miejsce poza podium (klasyfikacja na dalszych miejscach nie była prowadzona).

Każdy uczestnik turnieju otrzymał medal, a Mateusz Tekieli został wybrany najlepszym graczem naszej drużyny.

Wyniki meczów w grupie:

Górnik - Soła Oświęcim 2-3   (bramki: Karol Zięba, Mateusz Tekieli)
Górnik - Ciufcia 2007 2-0  (Andrzej Puchlerski, Cyprian Brzezicki)
Górnik - Szczakowianka 1-1   (Mateusz Tekieli)
Górnik - Jadwiga 0-5

Po fazie grupowej 3 pierwsze drużyny z grupy A grały z 3 drużynami z grupy B - (grupa ligi mistrzów). Z kolei 3 ostatnie drużyny z grupy A grały z 3 ostatnimi z grupy B - (grupa ligi europejskiej)

W lidze Europejskiej rozegraliśmy następujące mecze:

Górnik - Piast Skawina 2-4  (Tomasz Garbat, Karol Zięba)
Górnik - Szkółka Piłkarska Brzeszcze 1-1 (Andrzej Puchlerski)
Górnik - Ciufcia II Chrzanów  1-0  (Tomasz Garbat)

Zdjęcia z turnieju można już oglądać w naszej GALERII.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w transporcie dzieci.

Pierwsze miejsce zajeła ciufcia chrzanów
Każdy dzieciak dostał medal, Mateusz Tekieli został najlepszym zawodnikiem naszej drużyny
Mecze w grupie
Górnik - Soła Oświęcim 2-3  Karol Zięba, Mateusz Tekieli
Górnik - Ciufcia 2007 2-0 Andrzej Puchlerski, Cyprian Brzezicki
Górnik - Szczakowianka 1-1  Mateusz Tekieli
Po fazie grupowej 3 pierwsze drużyny z grupy A grały z 3 drużynami z grupy B - grupa ligi mistrzów
3 ostatnie drużyny z grupy A grały z 3 ostatnimi z grupy B - grupa ligi europejskiej