Rozgrywki ligowe oficjalnie zainaugurowane
2014-08-26
Rozgrywki ligowe oficjalnie zainaugurowane

Był czas na wakacje i odpoczynek, był czas na obozy sportowe i szlifowanie formy - przyszedł więc i czas na powrót na ligowe boiska. Jeszcze w sierpniu swoje pierwsze mecze w ligach okręgowych zdążyli zagrać nasi Trampkarze oraz Młodziki A. Obie te drużyny wywiozły po 3 punkty ze stadionu Soły Oświęcim i jeszcze w tym tygodniu zagrają po dwa kolejne mecze (środa + weekend), a sobotę sezon zainaugurują Młodziki B w lidze podokręgu Chrzanów.

Z kolei od września do treningów wracają wszystkie nasze młodsze grupy. Prosimy o sprawdzenie planów treningowych - najpóźniej w weekend powinny tam pojawić się informacje dot. zajęć. Będzie też osobna informacja o naborze nowych roczników: dzieci z rocznika 2007 zaprosimy do nowej osobnej grupy, a młodszych z roczników 2008, 2009 do Przedszkola Ptysia (grupa początkujących). Więcej informacji już wkrótce.

Wyniki meczów z poprzedniego weekendu:

1 LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY - WADOWICE

Soła Oświęcim - Górnik Libiąż 0:3  (bramki: K. Klechowski, K. Łaski, J. Chandzlik)

Terminarz i ligowa tabela TUTAJ

1 LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKóW - WADOWICE

Soła Oświęcim - Górnik Libiąż 3:5  (bramki: K. Piechota 2, D. Wilczak, F. Nowak, Sz. Miziołek)

Terminarz i ligowa tabela TUTAJ