Już w środę dowiemy się, kto pojedzie do Dortmundu!
2014-08-04
Już w środę dowiemy się, kto pojedzie do Dortmundu!

Nadchodzi ta wspaniała - nie bójmy się tego słowa - historyczna chwila w naszej Szkole Piłkarskiej. Oto bowiem już w środę trzech naszych wychowanków dowie się, że jest w gronie laureatów i pojedzie na mecz Borussii Dortmund w Bundeslidze. A wszystko w związku z finałem akcji "Przez naukę do wielkiej piłki", w której wyróżnimy te osoby, które w mionionym sezonie miały wysoki procent odbytych treningów oraz wysoką średnią ocen w szkole.

Informowaliśmy już, że w pierwszej, tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 14 wniosków, które zostały ocenione przez powołaną Kapitułę w składzie (Dawid Chylaszek - przedstawiciel BMG-SPORT, Katarzyna Szczelina - przedstawicielka rodziców, Tomasz Dressler - przedstawiciel Zarządu Szkoły). Zgodnie z regulaminem nagrody zdobędzie 5 osób:

Nagrody główne w postaci wyjazdu do Dortmundu otrzymają:
- dwaj wychowankowie ze szkół podstawowych
- jeden wychowanek z gimnazujm

Nagrody dodatkowe w postaci oryginalnych bluz bramkarskich Łukasza Skorupskiego z autografem otrzymają:
- jeden wychowanek ze szkoły podstawowej
- jeden wychowanek z gimnazjum
(nagrody dodatkowe nie wykluczają z udziału w kolejnych edycjach konkursu)

A jeśli chodzi o wyjazd do Dortmundu, to nagroda obejmować będzie:
- bilet na mecz,
- przelot samolotem (tam i z powrotem),
- nocleg w Dortmundzie,
- spotkanie z Łukaszem Piszczkiem.

Sponsorem akcji oraz wyjazdu jest Agencja BMG-SPORT.

Wizytować będziemy najpewniej jeden z następujących meczów Bundesligi:
13.09  Borussia Dortmund - Freiburg
24.09  Borussia Dortmund - Stuttgart
04.10  Borussia Dortmund - Hamburger

O swojej wygranej laureaci dowiedzą się w środę podczas oficjalnego wręczenia nagród, natomiast na stronie internetowej informację wraz ze zdjęciami opublikujemy w czwartek.

W pierwszej edycji konkursu przewidujemy nagrodzenie 3 wychowanków, w tym:
- 2 ze szkół podstawowych,
- 1 z gimnazjum.
- 2 ze szkół podstawowych,- 1 z gimnazjum.