W czwartek 10 lipca upływa termin składania wniosków na wyjazd do Dortmundu
2014-07-08
W czwartek 10 lipca upływa termin składania wniosków na wyjazd do Dortmundu

Wszystkim spóźnialskim, zapominalskim i zabieganym przypominamy, że tylko do jutra włącznie (tj. czwartku 10 lipca), można składać wnioski w ramach akcji "Przez naukę do wielkiej piłki", w której nagrodą główną dla trzech osób jest wyjazd na mecz Borussii Dortmund w Budeslidze oraz spotkanie z Łukaszem Piszczkiem.

W 2014 roku nagrodą będzie wyjazd na mecz Borussii Dortmund w Bundeslidze. Nagroda obejmować będzie:
- bilet na mecz,
- przelot samolotem (tam i z powrotem),
- nocleg w Dortmundzie,
- spotkanie z Łukaszem Piszczkiem (i być może innymi zawodnikami BVB) - do potwierdzenia.
W pierwszej edycji konkursu przewidujemy nagrodzenie 3 wychowanków, w tym:
- 2 ze szkół podstawowych,
- 1 z gimnazjum.
Dzieci wyjadą do Dortmundu z opiekunem.
Do powyższych nagród, z dniem 22.06.2014 dodajemy kolejne dwie: są to bluzy bramkarskie Łukasza Skorupskiego, z których jedna trafi do ucznia szkoły podstawowej a druga do ucznia gimnazjum. Będą to osoby, które zgromadzą największą ilość punktów (zgodnie z regulaminem) spośród tych, który nie załapali się na wyjazd do Dortmundu.

Wnioski wraz z kserokopią świadectwa możecie jeszcze złożyć:
- na czwartkowym treningu (od godz. 16:00) u trenera Zbigniewa Paweli
- poprzez przekazanie dokumentów innemu z trenerów lub Członków Zarządu

Przypominany, że nagroda główna obejmować będzie:
- bilet na mecz,
- przelot samolotem (tam i z powrotem),
- nocleg w Dortmundzie,
- spotkanie z Łukaszem Piszczkiem.

W pierwszej, tegorocznej edycji konkursu przewidujemy nagrodzenie 3 wychowanków, w tym:
- 2 ze szkół podstawowych,
- 1 z gimnazjum.
Dzieci wyjadą do Dortmundu z opiekunem.

Do powyższych nagród, z dniem 22.06.2014 dodaliśmy kolejne dwie nagrody dodatkowe: są to bluzy bramkarskie Łukasza Skorupskiego, z których jedna trafi do ucznia szkoły podstawowej a druga do ucznia gimnazjum. Będą to osoby, które zgromadzą największą ilość punktów (zgodnie z regulaminem) spośród tych, który nie załapali się na wyjazd do Dortmundu (uwaga: wygranie bluzy nie wyklucza zawodnika z udziału w kolejnej edycji konkursu).

Zgodnie z Regulaminem (do pobrania razem z wnioskiem TUTAJ), laureatami konkursu zostaną wychowankowie, którzy uzyskają największą liczbę punktów, na którą to składać się będą: średnia ocen w szkole na koniec roku szkolnego oraz procent odbytych treningów we wskazanym okresie (w tegorocznej edycji - od 1 marca do 30 czerwca). Każda z osób chcących wziąć udział w konkursie musi do dnia 10 lipca br. złożyć wniosek (jest to załącznik do REGULAMINU) wraz z kserokopią świadectwa szkolnego (kopia potwierdzona pieczęcią szkoły lub ewentualnie pieczęcią Klubu). Po tym terminie zbierze się Kapituła i obliczy zdobyte punkty przez poszczególnych wnioskujących - wyłaniając tym samym laureatów.

Nagrody przyznawane będą w dwóch odrębnych kategoriach: szkoła podstawowa (z wyłączeniem klas 1-3 ze względu na opisowy charakter ocen) oraz gimnazjum.

-----------

Wstępną informację dot. złożonych wniosków opublikujemy na stronie w piątek lub poniedziałek (podsumowanie złożonych wniosków). Wyłonienie laureatów nastąpi z kolei na przełomie lipca i sierpnia.

W przyszłym tygodniu natomiast podzielimy się z Wami pierwszymi informacjami dot. nowości, które wprowadzimy w naszej Szkole od września. Zapewniamy, że będzie ciekawie i nowatorsko, ale o szczegółach będziemy mówić sukcesywnie.