CZERWIEC - jak zwykle atrakcyjny (PROGRAM)
2014-05-29
CZERWIEC - jak zwykle atrakcyjny (PROGRAM)

Podczas gdy maj już powoli nam umyka z kalendarza, my snujemy plany czerwcowe. Tradycyjnie jest to miesiąc, który kończy sezon piłkarski, tym razem ten oznaczony jako 2013/2014, w związku z tym na ten czas przygotowujemy kilka większych wydarzeń dla naszych wychowanków i ich rodziców/opiekunów. Oto, co na nas (na Was!) czeka już w czerwcu.

TURNIEJ ROCZNIKA 2004 Z OKAZJI DNI LIBIĄŻA

Zawody, w których zagrają podopieczni trenera Tomasza Słowika z rocznika 2004 (mieli już grać w zeszłym roku, ale dzieciom wypadła komunia, w związku z tym wtedy grał rocznik 2005). W turnieju weźmie udział około 10 drużyny, a rywalizować będziemy na dwóch boiskach. Zawody odbędą się w dniu 22 czerwca od godz. 9:00 - oczywiście na stadionie.

PIKNIK ZA ZAKOŃCZENIE SEZONU CZYLI II EDYCJA OLIMPIADY PIŁKARSKIEJ

W tym samym dniu, tj. 22 czerwca ale w godzinach popołudniowych zorganizujemy nasz tradycyjny piknik na zakończenie sezonu. Tak jak wspominaliśmy poprzednio, będzie on złożony z dwóch wydarzeń sportowych. Najpierw o tytuł najwszechstronniejszego zawodnika danego rocznika powalczą dzieci (wzorem ubiegłego roku), a później będzie miał miejsce turniej piłkrarski rodziców (drużyny wystawione przez trenerów poszczególnych roczników - np. trener grupy Młodzików A wystawia drużynę złożoną z rodziców dzieci z tej grupy itd.). Tak złożone drużyny zagrają w turnieju o przechodni Puchar Prezesa Szkoły. Grać będziemy także na dwóch boiskach.

Podczas tego wydarzenia nie zabraknie także tradycyjnego meczu Wychowankowie Szkoły vs. Zarząd i Trenerzy . Okaże się, czy to JUŻ jest ten moment, w którym uczeń przerósł mistrza (w poprzednich meczach ciągle starzy starsi byli górą). Zadbamy także o jakieś smakołyki i inne niespodzianki. Wtedy też do wygrania będzie mega-piłka (fotel) z wyhaftowanymi herbami szkoły (na zdjęciu).

aapilka.jpg

INTEGRACYJNE SPOTKANIA W KAWIARNII PTYŚ

Również wzorem poprzedniego roku, także i teraz planujemy dla wszystkich gruo treningowych zorganizować odrębne zakończenia sezonu "na słodko". Umożliwi nam to jeden z naszych partnerów, sponsor tytularny Przedszkola - Cukiernia i Kawiarnia Ptyś z Chełmka. Właśnie w Ptysiu spotykać się będą na małe co nieco nasze grupy treningowe wraz z trenerami. Zapraszamy też rodziców/opiekunów/dziadków. Będzie okazja do wspólnego podsumowania sezonu i integracji naszego piłkarskiego środowiska. Dokładny harmonogram wizyt w Ptysiu podamy w późniejszym terminie, ale nejpewniej będzie to okres od 23 do 30 czerwca.

TRENUJ Z MISTRZEM, CZYLI KOLEJNA GWIAZDA W LIBIĄŻU ?

Nie chcemy zapeszać, ale jesteśmy bardzo bliscy dopięcia wizyty w Libiążu kolejej gwiazdy piłkarskiej (a może i dwóch!!). Póki co nie możemy zdradzić nazwiska, bo rozmawiamy naraz z 3 piłkarzami (w tym obecnymi Repreznetantami Polski!) i czekamy na potwierdzenie, który z nich zawita do Libiąża. Jeśli chodzi o szacowany termin, to najpewniej będzie to druga połowa czerwca (być może na pikniku). Byłoby szybciej, ale plany pokrzyżował nam towarzyski mecz Polska - Litwa w dniu 6.06, na którym musieli się stawić piłkarze. Jak tylko, coś ustalimy, to od razu pojawi się info na stronie.

A PO SEZONIE... - DALEJ TRENUJEMY

Zgodnie z naszymi zapowiedziami (ale i sugestiami rodziców) w lipcu i sierpniu nie odpuszczamy i w dalszym ciągu realizować będziemy treningi. Ze względu na wakacyjny okres, odbędą się one jednak na nieco innych zasadach, a mianowicie:

- treningi będą miały charakter zabawowy, tzn. złożone będą z gier, mini-turniejów i zabaw (totalne wyluzowanie),

- dzieci będą trenowały/grały nieraz w łączonych grupach (integracja).

Zajęcia te będą płatne zgodnie z normalnymi stawkami. Przy czym, ze względu na okres urlopowy istnieje możliwość zadeklarowania, że dane dziecko:

- w całości rezygnuje z zajęć podczas wakacji (nie wnosimy wtedy opłaty)
- rezygnuje z zajęć w lipcu, ale trenuje w sierpniu (płacimy wtedy tylko za sierpień)
rezygnuje z zajęć w sierpniu, ale trenuje w lipcu (płacimy wtedy tylko za lipiec)
- będzie uczestniczy w zajęciach zarówno w lipcu jak i w sierpniu  (płacimy za 2 miesiące)

Jeszcze w czerwcu wszyscy trenerzy wręczom dzieciom deklaracje do wypełnienia. Wpiszą w nich Państwo, jak planują udział swojego dziecka w zajęciach podczas wakacji. Pomoże nam to przewidzieć liczebność grup, połączyć roczniki i ułożyć grafiki.

Oczywiście podczas wakacji nie będzie sprawdzana obecność na zajęciach.

P.S.  WRAZ Z KOŃCZĄCYM SIĘ MAJEM, OCZYWIŚCIE NIE MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O ŻYCZENIACH DLA WSZYSTKICH DZIECI Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA. ŻYCZYMY WAM SAMYCH RADOŚCI, SPEŁNIENIA MARZEŃ ORAZ SUKCESóW W SZKOLE I NA MURAWIE. RACZCIE NAS DALEJ SWOIMI UŚMIECHAMI !!!