Przypominamy o akcji
2014-04-29
Przypominamy o akcji "Podaj buta"

Jakiś czas temu informowaliśmy na naszej stronie, że jest możliwość przekazania do naszego klubu butów piłkarskich, z których wyrosły dzieci. Podtrzymujemy nasz pomysł i prosimy pamiętać o tym, żeby zbyt małych butów nie wyrzucać na śmietnik, a przekazać naszym trenerom. Wiele takich dobrze zachowanych par my przekazujemy później młodszym dzieciom (jeśli oczywiście chcą), które mogą z nich korzystać. Ostatnio m.in. trafiły do nas trzy pary obuwia (rozmiar około 33) w bardzo dobrym stanie (widoczne na zdjęciu), po które obecnie może zgłosić się każdy. Za te buty serdeczne podziękowania dla Pana Roberta.

Polecamy więc wyczyszczenie swoich szaf i przekazanie obuwia dla młodszych. Wcześniej oczywiście prosimy o wyczyszczenie butów.

Tym z kolei, którzy nie chcą kupować co chwila nowego obuwia polecamy kontakt z trenerem celem przymierzenia dostępnego w naszym biurze obuwia. Pomagamy sobie nawzajem, ułatwiając dostęp do sprzętu. Wiemy, że noga dziecka rośnie szybko, więc mają szansę Państwo uniknąć częstych wydatków. I prosimy pamiętać - to żadna ujma skorzystać z takich butów - są one w bardzo dobrym stanie i na pewno będą dobrze służyć.

Polecamy się!!