Warszawa zdobyta! relacja z wycieczki (+ foto)
2014-04-07
Warszawa zdobyta! relacja z wycieczki (+ foto)

To były bardzo intensywne, ale i bardzo atrakcyjne dwa dni, które grupa naszych wychowanków spędziła w Warszawie. Trzydzieści osób z naszej Szkoły Piłkarskiej pojechało do stolicy przede wszystkim po emocje sportowe. Oto bowiem gościliśmy na stadionie Pepsi Arena, gdzie oglądaliśmy mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz zakończony wynikiem 3:0. Poza tym także nasi wychowankowie zagrali w trójmeczu z UKS Ołtarzew oraz podglądali rówieśników trenujących w Legii Warszawa. Ponadto udało nam się zwiedzić wiele ciekawych miejsc - w tym Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik i Łazienki. Wrażeń było mnóstwo, a ich przeżywanie było możliwe dzięki wsparciu wielu życzliwych ludzi, których wymieniamy pod tym tekstem.

Program zrealizowany podczas pobytu w Warszawie:

Sobota:
- wizyta w Centrum Nauki Kopernik
- udział w szkoleniu w Centrum w zakresie pierwszej pomocy "Reakcja na czas ratuje życie"
- odwiedziny stadionu Pepsi Arena: zakupy i podglądanie treningu dzieci z przedszkola Legii Warszawa
- wieczorny mecz z zawodnikami UKS Ołtarzew i wspólne grillowanie
- przed snem gra w ping-pong, billard, oglądanie filmu w kinie miejscowej parafii

Niedziela:
- poranna msza święta
- trójmecz z UKS Ołtarzew
- wspólna pizza
- zwiedzanie Stadionu Narodowego
- wyciszenie w Łazienkach Królewskich przed kibicowaniem podczas meczu
- oglądanie meczu Legii Warszawa z Zawiszą Bydgoszcz
- w drodze powrotnej konkurs wiedzy o piłce nożnej, typowanie wyników meczu (4 osoby wytypowały prawidłowo) z ufundowanymi nagrodami orginalnych koszulek i szalików Legii Warszawa

A teraz najważniejsze - wyrazy wdzięczności:

Serdeczne podziękowania za organizację wyjazdu dla trenera Zbigniewa Paweli, a także za pomoc podczas wyjazdu dla Panów Rafała, Krzyśka i Jakuba.
Podziękowania także dla Pana kierowcy za bezpieczną jazdę i "obycie w terenie warszawskim".

Szczególne podziękowania za fantasyczną pomoc podczas pobytu dzieci w Ołtarzewie i Warszawie dla rodziców piłkarzy UKS Ołtarzew: Państwa Kasi i Artura Olędzkich (dodatkowo ufundowali oryginalne koszulki i szaliki Legii - piękna sprawa!!), Grażyny i Marka Olędzkich, Basi i Wiktora Charuk, jak również księdza wikarego Andrzeja.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Część zdjęć z wyjazdu jest już dostępna w naszej GALERII (więcej będzie niebawem)