Przypominamy o wypełnieniu ankiety dot. naszej działalności
2014-04-06
Przypominamy o wypełnieniu ankiety dot. naszej działalności

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Dziadkowie oraz Sympatycy naszej Szkoły Piłkarskiej. Prosimy Was o 5 minut drobnego poświęcenia dla naszej Szkoły. Oto bowiem przekazujemy Wam kwestionariusz ankietowy, w którym możecie przedstawić nam Wasz punkt widzenia na temat działalności naszej Szkoły. Bardzo prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, co pozwoli nam pozyskać wiedzę, którą spożytkujemy w naszej dalszej działalności. Tworzymy tę Szkołę dla naszych/waszych dzieci, więc pośrednio także i dla Was. Liczymy się wobec tego z Waszym zdaniem i chcemy je poznać. Teraz jest na to szansa.

Ankieta liczy 23 pytania, większość ma charakter zamknięty (jednokrotnego wyboru), ale są też pytania otwarte, gdzie możecie wpisać dowolne rzeczy.

Ankieta jest w pełni anonimowa i przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Wypełniać ją można ostatecznie do 13 kwietnia br.

Oto bezpośredni link przenoszący do ankiety   KLIKNIJ TUTAJ