Pilne!! 2-dniowa wycieczka do Warszawy - zapisy trwają
2014-03-30
Pilne!! 2-dniowa wycieczka do Warszawy - zapisy trwają

To jedna z naszych wiosennych niespodzianek dla naszych wychowanków. Życie zadecydowało, że zmuszeni jesteśmy przeprowadzić ją w trybie pilnym. Oto bowiem dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że otrzymaliśmy na najbliższą niedzielę bezpłatne bilety na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Zawisza  Bydgoszcz. Do tego dzięki wspaniałej inicjatywie zaprzyjaźnionego klubu UKS Ołtarzew i rodziców tamtejszych dzieci oraz lokalnej parafii mamy zapewniony bezpłatny nocleg. Rozegramy tam też mecz sparingowy oraz odwiedzimy któreś z ciekawym miejsc stolicy (np. Centrum Nauki Kopernik, które robi furorę wśród dzieci).

W trybie pilnym ogłaszamy więc niniejszym zapisy na tenże wyjazd. Oto wytyczne:

Wyjazd w sobotę 5 kwietnia rano (godzina do ustalenia). Powrót w niedzielę 6 kwietnia w godzinach nocnych (około północy).

Główne punkty wycieczki:
- oglądanie meczu Ekstraklasy Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz na Pepsi Arena,
- rozegranie meczu sparingowego z którąś z warszawskich drużyn,
- wizyta w Centrum Nauki Kopernik lub opcjonalnie zwiedzanie innych ciekawych miejsc,
- nocleg w salce parafialnej (na materacach i łóżkach polowych),
- wyżywienie częściowo zorganizowane przez miejscowych rodziców.

Koszt wyjazdu od osoby: 100 zł  (przy grupie minimum 20-osobowej) + kieszonkowe na ewentualne dodatkowe posiłki.

Zapisy prowadzimy do czwartku do godziny 10:00. Celem zapisania dziecka prosimy o kontakt z trenerem Zbigniewem Pawelą tel. 660 618 033. Należy zadzwonić lub wysłać sms z imieniem i nazwiskiem oraz peselem uczestnika wyjazdu.

Uwaga - w wyjeździe może wziąć także rodzeństwo naszych wychowanków (wiek do 17 lat), a po uzgodnieniu z trenerami także rodzic. Szczegóły pod podanym numerem telefonu. Na ewentualne pytania odpowie też trener Dawid Chylaszek (tel. 502 540 357).

Serdecznie zapraszamy do udziału!!