Nowy trener w naszej Szkole Piłkarskiej
2014-03-17
Nowy trener w naszej Szkole Piłkarskiej

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła Piłkarska została właśnie zasilona kolejnym trenerem. Oto bowiem z dniem 1 marca dołączył do nas Dariusz Czyszczoń, zostając tym samym ósmym trenerem zatrudnionym w naszym klubie. Wraz z początkiem miesiąca przejął on grupę Trampkarzy.

Darek urodził się 10.07.1984 roku i mieszka w Trzebini. Właśnie w tamtejszym MKS Trzebinia spędził większość czasu jako piłkarz, grając głównie na poziomie IV ligi (wcześniej grał także w Fabloku Chrzanów, a jest wychowankiem PKS Mikołaj Chrzanów). Na boisku występował w roli defensywnego pomocnika. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA B i pracował już kiedyś w Fabloku z trampkarzami.

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia oraz dużej radości czerpanej z pracy z dziećmi!