3 osoby pojadą do Dortmundu - zobacz REGULAMIN konkursu
2014-03-12
3 osoby pojadą do Dortmundu - zobacz REGULAMIN konkursu

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy już prace nad ostateczną wersją Regulaminu konkursu "Przez naukę do wielkiej piłki" i tym samym możemy podać go do publicznej wiadomości. Razem z tym dokumentem możemy już oficjalnie ogłosić, że w pierwszej edycji konkursu w 2014 roku będziemy mieli trzech laureatów. Ze szczegółami zapoznać się możecie poniżej... .

PRZEZ NAUKĘ DO WIELKIEJ PIŁKI - nagrody BMG-SPORT

W 2014 roku nagrodą będzie wyjazd na mecz Borussii Dortmund w Bundeslidze. Nagroda obejmować będzie:
- bilet na mecz,
- przelot samolotem (tam i z powrotem),
- nocleg w Dortmundzie,
- spotkanie z Łukaszem Piszczkiem (i być może innymi zawodnikami BVB) - do potwierdzenia.

W pierwszej edycji konkursu przewidujemy nagrodzenie 3 wychowanków, w tym:
- 2 ze szkół podstawowych,
- 1 z gimnazjum.

Gotowy jest już REGULAMIN naszego konkursu (do pobrania po kliknięciu, a także zamieszczony w dziale DOKUMENTY). Prosimy o zapoznanie się z nim.

Zgodnie z tym właśnie Regulaminem, laureatami konkursu zostaną wychowankowie, którzy uzyskają największą liczbę punktów, na którą to składać się będą: średnia ocen w szkole na koniec roku szkolnego oraz procent odbytych treningów we wskazanym okresie (w tegorocznej edycji - od 1 marca do 30 czerwca). Każda z osób chcących wziąć udział w konkursie musi do dnia 10 lipca br. złożyć wniosek (jest to załącznik do REGULAMINU) wraz z kserokopią świadectwa szkolnego (kopia potwierdzona pieczęcią szkoły). Po tym terminie zbierze się Kapituła i obliczy zdobyte punkty przez poszczególnych wnioskujących - wyłaniając tym samym laureatów.

Nagrody co roku przyznawane będą w dwóch odrębnych kategoriach: szkoła podstawowa (z wyłączeniem klas 1-3 ze względu na opisowy charakter ocen) oraz gimnazjum.

Tegoroczna nagroda w postaci wyjazdu do Dortmundu przyznana zostanie po zakończeniu roku szkolnego, a wyjazd zaplanowany zostanie na lipiec lub sierpień (po uzgodnieniu ze zwycięzcami).

Jak już wspominaliśmy opisywana akcja będzie miała charakter coroczny, w związku z czym co roku grupa wychowanków wygra atrakcyjny wyjazd lub inną niesamowitą nagrodę. W każdym roku liczba laureatów może się też różnić i obejmować 2 lub nawet 20 osób - zależnie od rodzaju nagrody!!! Aby zapobiegać monopolowi zwycięzców, wprowadzimy też zapis, że nagrodę można zdobyć tylko raz w życiu (co roku wygrają więc inne osoby!).

Raz jeszcze polecamy do przeczytania REGULAMIN, a w razie pytań w temacie konkursu, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem kontakt@gorniklibiaz.pl

P.S. Zgodnie z paragrafem 5 Regulaminu, niniejszym ogłaszamy nabór na Członków Kapituły konkursu na rok 2014. Może nim zostać rodzic naszego wychowanka (ale takiego, które nie składa wniosku o nagrodę w danym roku), a także każda inna osoba pełnoletnia (nie spokrewniona w pierwszej linii z uczestnikiem konkursu w danej edycji). Do zadań Kapituły należeć będzie weryfikacja złożonych wniosków, obliczenie punktacji i wyłonienie laureatów konkursu. W skład Kapituły, zgodnie z Regulaminem, wejdzie od 3 do 5 osób, w tym: przedstawiciel BMG-SPORT, Członek Zarządu Szkoły Piłkarskiej oraz przedstawiciele grona rodziców (ewentualnie sympatycy naszej Szkoły).

Osoby chętne do wstąpienia do Kapituły prosimy o kontakt do końca kwietnia br. poprzez adres mailowy kontakt@gorniklibiaz.pl  lub telefon 502540357 (Dawid Chylaszek).

Ostateczny skład Kapituły zostanie podany do publicznej wiadomości najpóźniej do końca czerwca.

------------------------

Przypominamy, że wszystkie informacje na temat konkursu przez cały czas będą dostępne po wejściu ze strony głównej w baner <Przez naukę do wielkiej piłki>. To specjalny dział poświęcony temu zagadnieniu - w przyszłości znajdą się tam też zdjęcia z naszych wspaniałych wyjazdów.