Prosimy o Wasz 1% podatku (+darmowy program do rozliczenia)
2014-03-06
Prosimy o Wasz 1% podatku (+darmowy program do rozliczenia)

Trwa okres wypełniania PITów wobec czego przypominamy, że wzorem roku ubiegłego można przekazać swój 1% podatku na naszą Szkołę Piłkarską. Procedura jest identyczna, jak w roku ubiegłym i mamy nadzieję na pobicie kolejnego rekordu. Jak pamiętacie za rok 2012 udało nam się uzbierać kwotę 3.770,70 zł, a jeszcze rok wcześniej zaledwie 799,50 zł. O wpisanie nas na swoim formularzu prosimy osoby fizyczne, ale także przedsiębiorców. Myśląc o ciągłym rozwoju, potrzebujemy dodatkowych funduszy, o które jak wiecie ciągle się staramy (m.in. pisząc wnioski o fundusze Unijne, czy też intensywnie szukając sponsorów).

Przy okazji rozliczenia ze skarbówką, każdy z Was może zostać naszym "sponsorem", do czego serdecznie zachęcamy. Pozostawmy nasz 1% podatku w swojej gminie i zainwestujmy go w sport naszych dzieci. Obiecujemy spożytkować go należycie!

A tymczasem, poniżej możecie zobaczyć, jak należy wypełnić konkretny fragment formularza PITu, aby przekazać 1% na naszą Szkołę Piłkarską.

1procPIT.JPG

A darmowy i pewny program do wypełniania PITów możecie pobrać na stronie internetowej Przyjaznej Szkoły www.ps.org.pl
(po wejściu na stronę należy kliknąć w baner po prawej stronie)