BOMBA ZDETONOWANA: Nagradzamy dzieci wyjazdem na mecz Borussii Dortmund!!!
2014-02-20
BOMBA ZDETONOWANA: Nagradzamy dzieci wyjazdem na mecz Borussii Dortmund!!!

Stało się! To właśnie dzisiaj odkrywamy karty i detonujemy zapowiadaną od kilku tygodni bombę. Wierzymy, że będziecie zaskoczeni i długo zejdzie zanim dojdziecie do siebie. Oto bowiem rozpoczynamy coś wielkiego, coś co jeszcze bardziej wyróżni nas na tle innych szkółek, coś dzięki czemu spełnimy wiele marzeń naszych wychowanków i coś, dzięki czemu - jak wierzymy - nasi wychowankowie staną się jeszcze lepszymi piłkarzami i jeszcze lepszymi uczniami. A zatem - zaczynamy... .

Z nieskrywaną dumą przedstawiamy Państwu naszą nową coroczną akcję pod roboczą nazwą "Przez naukę do wielkiej piłki". Jest to forma nagradzania naszych wychowanków za ich szkolne wyniki i zaangażowanie w treningi. Naszym celem jest promocja takiego właśnie podejścia dzieci do treningów (muszą iść w parze z edukacją). W związku z tym, pogłębiliśmy naszą dotychczasową współpracę z Agencją BMG-SPORT i właśnie ta firma co roku ufunduje dla naszych wyróżnionych wychowanków niesamowite nagrody.

W tym roku nagrodą będzie wyjazd na mecz Borussii Dortmund w Bundeslidze. Nagroda obejmować będzie bilety na mecz, przelot samolotem (tam i z powrotem) oraz nocleg w Dortmundzie. Wielce prawdopodobne jest także, że w ramach nagrody spotkamy się z którymś z piłkarzy Borussii (np. Łukasz Piszczek).

Obecnie trwają intensywne prace związane z przygotowaniem regulaminu do naszej akcji. Chcemy bowiem, aby były jasne zasady i pełna transparentność procesu wyłaniana zwycięzców (powołamy specjalną kapitułę liczącą punkty). Oczywiście nie będzie mowy o subiektywnym wyborze laureatów. Zostaną oni wyłonieni na podstawie obliczeń liczbowych. Zgodnie z naszymi planami na zdobycz punktową danego wychowanka składać się będą: średnia ocen w szkole na koniec roku szkolnego oraz liczba lub procent odbytych treningów we wskazanym okresie (np. w całym roku). Już dziś zatem warto zadbać o te dwie rzeczy.

Nagrody co roku przyznawane będą w dwóch odrębnych kategoriach: szkoła podstawowa (z wyłączeniem klas 1-3 ze względu na opisowy charakter ocen) oraz gimnazjum.

Tegoroczna nagroda w postaci wyjazdu do Dortmundu przyznana zostanie po zakończeniu roku szkolnego, a wyjazd zaplanowany zostanie na lipiec lub sierpień (po uzgodnieniu ze zwycięzcami). Ważna informacja jest taka, że liczenie obecności na treningach wszystkich wychowanków rozpoczynamy od dnia 1 marca br. (jest to rola każdego trenera) - szczegóły zostaną podane w regulaminie. W tej pierwszej edycji konkursu nie bierzemy więć pod uwagę treningów z przeszłości.

Oczywiście opisywana akcja będzie miała charakter coroczny, w związku z czym co roku grupa wychowanków wygra atrakcyjny wyjazd lub inną niesamowitą nagrodę. W każdym roku liczba laureatów może się też różnić i obejmować 2 lub 20 osób - zależnie od rodzaju nagrody!!! Aby zapobiegać monopolowi zwycięzców, wprowadzimy też zapis, że co roku wygrać muszą inne osoby niż poprzednio.

Więcej informacji przekażemy niebawem, w tym opublikujemy pełny regulamin konkursu. Na naszej głównej stronie powstał już nawet duży baner, który kierował będzie do specjalnego działu poświęconemu temu tematowi. Zaglądajcie tam w poszukiwaniu informacji.

bvb2.jpg

Zdj. Już niebawem na którymś z tych krzesełek stadionu Signal Iduna Park usiądą nasi wychowankowie.

bvb1.jpg

I warto odnotować, że zobaczą mecz w towarzystwie ponad 80.000 widzów!!

Taką frekwencją na meczach ligowych nie może się pochwalić żadna inna drużyna w Europie!