Mamy nową polisę ubezpieczeniową - koniecznie przeczytaj!
2014-01-23
Mamy nową polisę ubezpieczeniową - koniecznie przeczytaj!

W związku z faktem, iż z końcem stycznia kończy swoją ważność nasza dotychczasowa polisa ubezpieczeniowa, do której zapisanych było wiele dzieci, pragniemy poinformować, że od lutego uruchamiamy nową polisę, do której każde z dzieci trenujących w naszej Szkole może zostać zapisane. Przypominamy, że chodzi o ochronę na okoliczność wystąpienia nieszczęśliwego wypadku (na treningu i poza nim). Jak Państwo doczytacie poniżej, polisa taka chroni dzieci przez 24h na dobę i jest ważna na całym świecie, a dzięki niej w razie wypadku nie tylko wypłacone zostają pieniądze z tytułu trwałego uszczerbku, ale też tzw. zadośćuczynienie za ból oraz przede wszystkim pokrycie wydatków na leczenie (wizyta u lekarza, wykupione leki). Składki miesięczne za ochronę pozostają na niezmiennym poziomie (7, 12, 18 złotych zależnie od pakietu). Ważna informacja jest taka, że do ubezpieczenia można przystąpić w dowolnym momencie (tzn. od pierwszego dnia każdego miesiąca).

PAKIETY DO WYBORU

ubezpi.jpg

Szczegółowe wytyczne dot. polisy:

Ubezpieczeni – zawodnicy, grupy młodzieżowe SZKOŁA PIŁKARSKA GóRNIK LIBIĄŻ

Okres Ubezpieczenia – 1 rok

Zakres ubezpieczenia – pełny, całodobowy, na całym świecie

Rodzaj Ubezpieczenia – PAKIETOWE (złoty, srebrny, brązowy) lub INDYWIDUALNY (do uzgodnienia z Brokerem)

Dodatkowe informacje: Ubezpieczenie PAKIETOWE

- Rodzic / Opiekun Prawny na podstawie wypełnionego wniosku (załącznik – wniosek o przystąpienie) może przystąpić do ubezpieczenia,

- Wypełniony wniosek należy przesłać na adres pocztowy Carbo Asecura S.A., ul. Rymarska 2, 43-200 Pszczyna lub na adres e-mail: pawel@sportbroker.pl (skan, w formacie zapisu PDF),

- opłatę za ubezpieczenie Rodzic/Opiekun przelewa na konto wskazane w dokumentach przesłanych do Rodzica/Opiekuna potwierdzających przyjęcia do ubezpieczenia,

- pierwsza składka powinna wpłynąć na rachunek do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc ochrony ubezpieczeniowej,

- Rodzic/Opiekun może przystąpić do ubezpieczenia w dowolnym momencie jego trwania z zastrzeżeniem iż okres ochrony rozpoczyna się zawsze z pierwszym dniem miesiąca następnego po wypełnieniu wniosku np. wypełniony wniosek 20 czerwca, okres ochrony od 1 lipca,

- Przystąpienie Rodzica/Opiekuna do ubezpieczenia oznacza wykupienie ochrony do końca trwania polisy tj. 30.09.2014,

- w przypadku braku opłat Ubezpieczony (zawodnik) zostanie wyłączony z ochrony,

- wszelkie wypadki należy zgłaszać do Zakładu Ubezpieczeń Gothaer TU S.A. bezpośrednio pod numer telefonu 22 469 69 69,

- szkodę należy zgłosić w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty zdarzenia.

- wszelkich informacji na temat ubezpieczenia, likwidacji szkód udzieli Państwu Broker Ubezpieczeniowy – Carbo Asecura S.A., osoba do kontaktu Pan Paweł Łukasik, e-mail: pawel@sportbroker.pl oraz telefon: 883 379 840 (i tu też należy zgłaszać chęć ubezpieczenia).

- ogólne warunki ubezpieczenia oraz tabela norm procentowego uszczerbku na zdrowiu dostępne są w załącznikach (dział DOKUMENTY).

Więcej informacji o ubezpieczeniu znajduje się u nas w dziale DOKUMENTY - tam też znajduje się wniosek i deklaracja do wypełnienia.