Pamiętajcie o nowych stawkach opłat za zajęcia
2014-01-02
Pamiętajcie o nowych stawkach opłat za zajęcia

Wraz z poczatkiem 2014 roku przypominamy, iż z dniem 1 stycznia weszły w życie nowe stawki za zajęcia treningowe oraz że przeszliśmy na system płatności miesięcznych (zamiast kwartalnych). Bardzo prosimy o zapoznanie się ze szczegółami poniżej i dokonywanie terminowych wpłat. Uzasadnienie naszej decyzji o zmianie opłat znajdą Państwo TUTAJ.

Przechodząc do konkretów - od 1 stycznia 2014 roku obowiązują następujące opłaty miesięczne:

- 40 zł za miesiąc - dla dzieci z Przedszkola Piłkarskiego Ptysia
- 50 zł za miesiąc - dla dzieci trenujących 2x w tygodniu (obecnie dotyczy grup: 2005 i 2006)
- 60 zł za miesiąc - dla dzieci trenujących 3x w tygodniu (obecnie dotyczy grup: 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004)

Treningi bramkarskie - w dalszym ciągu bezpłatne

Płatność za każdy miesiąc należy uregulować na konto klubu do 15 dnia danego misiąca (tzn. za styczeń do 15 stycznia, za luty do 15 lutego itd.)
Chętne osoby mogą wpłacić z góry za kilka miesięcy. Bardzo prosimy o pilnowanie terminiowych wpłat, jednocześnie zaznaczamy że wszystkie wpłaty są przez nas weryfikowane w specjalnym formularzu, wobec czego każdy brak wpłaty zostanie przez nas odnotowany.

W tytule przelewu za zajęcia wpisujemy: imię i nazwisko dziecka, rocznik, nazwa miesiąca (miesięcy) za które jest wpłata

Ulgi i zwolnienia z opłat:
Jeśli w zajęciach zechce uczestniczyć drugie dziecko z danej rodziny, to dla niego opłata wynosi 50% zapisanej kwoty. Trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny jest zwolnione z opłaty.

Całkowitym zwolnieniem może też zostać objęta rodzina z trudną sytuacją materialną (wniosek w tej sprawie może złożyć dany rodzic, opiekun oraz każda inna osoba wiedząca o trudnej sytuacji rodziny).

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem:  kontakt@gorniklibiaz.pl