Ostatnie granie przed Świętami - wyniki
2013-12-22
Ostatnie granie przed Świętami - wyniki

Święta tuż tuż, a my jeszcze podczas minionego weekendu zdążyliśmy pojeździć po Małopolsce i rozegrać trochę meczów. I tak Młodziki A zawitały do Tarnowa, gdzie zagrały w turnieju o "Czarną Jaskółkę". Uczestniczyły w nim następujące drużyny: Unia Tarnów, Tarnovia Tarnów, Luks Skrzyszów, Wisła Kraków, Cracovia, Resovia Rzeszów, Dunajec Nowy Sącz. Turniej miał cel szkoleniowy - nie prowadzono tabeli, grano systemem każdy z każdym. Dodatkową atrakcją było miejsce rozgrywek, które stanowiła hala otoczona bandami  (byłe lodowisko hokejowe). Zawody stały na wysokim poziomie, a nasz zespół grający dwoma "szóstkami" (wszyscy zawodnicy grali taką sama ilośc minut - 48) pokazał się z bardzo dobrej strony. Na zakończenie zmagań wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a Kacper Łaski zdobył nagrodę dla najlepszego zawodnika naszej drużyny.

Nasze wyniki:

Górnik - Wisła Kraków 0:2
Górnik - Luks Skrzyszów 3:0
Górnik - Tarnovia Tarnów 5:1
Górnik - Unia Tarnów 0:1
Górnik - Resovia Rzeszów 2:0
Górnik - Cracovia 0:1
Górnik - Dunajec Nowy Sącz 0:1

Skład Górnika: Eryk Adamski, Dawid Celmer, Adrian Gałka, Maciej Grudziński, Wojciech Grudziński, Emil Hoffmann, Piotr Kazienko, Kacper Klechowski, Kacper Łaski, Filip Nowak, Aleksander Potoczny, Jakub Szumniak, Piotr Ślósarz (trener Hubert Szumniak).

P.S. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w transporcie do Tarnowa.

------------------

Z kolei nasze Orliki A zagrały w sobotę kolejne 3 mecze w ramach Halowych Mistrzostw Krakowa. Wszystkie potoczyły się wg niemal bliźniaczego scenariusza, którego efektem były wysokie zwycięstwa Górnika Libiąż z następującymi rywalami:

Górnik Libiąż - Clepardia Kraków 7:0 (bramki: Oskar Chechelski 5, Kacper Kikla, Kamil Ciaputa)

Górnik Libiąż - Bronowianka II  6:0  (Oskar Chechelski 3, Maciej Szafran 3)

Górnik Libiąż - Orzeł Piaski Wielkie II  7:1  (Szymon Ciołkosz 2, Kacper Kikla 2, Maciej Szafran, Oskar Chechelski, Kamil Ciaputa)

Nasza drużyna obecnie zajmuje 1. miejse w tabeli grupy E. Do rozegrania pozostały jej jeszcze 4 mecze, które odbędą się w 6 i 21 stycznia 2014.

P.S. Również składamy serdeczne podziękowania dla rodziców za dowóz do Krakowa.

---------------

Weekendowe granie zaliczyła też grupa Młodzików B, która wzięła udział w turnieju w Oświęcimiu, podczas którego zajęła 5. miejsce. Relacja i wyniki tego turnieju opublikujemy niebawem.

P.S. Oczywiście także dziękujemy za pomoc rodzicom w transporcie dzieci.

--------------------

UWAGA: Wszystkich naszych wychowanków i rodziców informujemy, że w okresie świąteczno-noworocznym nie będzie zajęć treningowych. Do piłki wracamy już w nowym roku!