Do północy trwają zapisy na ZWIEDZANIE SZTOLNI
2013-12-11
Do północy trwają zapisy na ZWIEDZANIE SZTOLNI

Wszystkim zapominalskim przypominamy, że dziś do północy można przysyłać swoje zgłoszenie na wycieczkę do Sztolni Zakładu Górniczego "Janina". Zwiedzanie z przewodnikiem odbędzie się w sobotę 14 grudnia rano (godziny i podział na grupy zostanie podany jutro na stronie - proszę zaglądać do aktualności). Odpowiadając na często zadawane pytanie, informujemy że w zwiedzaniu mogą także brać udział dzieci niezrzeszone w naszej Szkole (np. rodzeństwo, kuzyni), a także osoby dorosłe (rodzice, dziadkowie). Każdy jednak musi się zapisać.

Jedyne co trzeba zrobić, żeby się zapisać to wysłać maila na adres: kontakt@gorniklibiaz.pl  (w tytule maila podać imię i nazwisko dziecka oraz rocznik). Można też alternatywnie wysłać smsa o tej samej treści pod numer 502 540 357. Zapisy trwają do czwartku włącznie (do godz. 23:59). W piątek rano na naszej stronie ogłosimy listę zapisanych osób w podziale na grupy wraz z godzinami zwiedzania dla poszczególnych grup.

Zwiedzanie oczywiście jest bezpłatne.

Miejsce zbiórki zostanie podane jutro - koordynatorem grup na miejscu będzie Wiceprezes Klubu Rafał Kania.