Wspólny trening z Maciejem Iwańskim za nami! (+foto)
2013-11-06
Wspólny trening z Maciejem Iwańskim za nami! (+foto)

Niemal 100 wychowanków naszej Szkoły Piłkarskiej stawiło się na wielkim treningu z Maciejem Iwańskim, który odbył się wczoraj w ramach naszego cyklu "Trenuj z Mistrzem". Były to zajęcia, którymi pożegnaliśmy się z boiskową trawą (przed treningami w halach) i zajęcia, które wypadły bardzo okazale. Nasz gość specjalny trenował po trochu z każdą grupą, z przyjemnością brał udział w ćwiczeniach i służył wskazówkami dla młodych adeptów futbolu. "Bardzo dziękuję za zaproszenie do Libiąża. Jest to dla mnie przyjemność potrenować z Wami. Też kiedyś zaczynałem tak jak wy, tu niedaleko w Oświęcimiu, ale nie było nas tak wielu na treningu" - powiedział na powitanie Maciej, zwracając się do dzieci. Potem kolejno przyglądał się każdej grupie treningowej i z zaskoczeniem stwierdzał, że chłopcy i dziewczęta prezentują naprawdę dobry poziom.

Trening zakończył zapadający zmierzch, bo tak mógłby trwać w nieskończoność. Na szczęście nie brakło czasu na wspólne zdjęcie oraz autografy i zdjęcia indywidualne. Dość powiedzieć, że Maciej opuszczał nasz stadion już w całkowitych ciemnościach jako jeden z ostatnich. W podziękowaniu otrzymał od nas kilka pamiątkek, w tym m.in. szalik i kubek klubowy.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy Maciejowi Iwańskiemu za zaszczycenie nas swoją obecnością. Dzięki takim wizytom czujemy się jeszcze bardziej zmobilizowani do wytężonych treningów. Naszemu gościowi życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Zdjęcia z treningu można już oglądać w naszej GALERII

A tutaj znajdziecie relację i zdjęcia w internetowym wydaniu tygodnika "Przełom" - KLIKNIJ

Relacja ukaże się też w najnowszym papierowym wydaniu "Przełomu".

-------------------------------------

MACIEJ IWAŃSKI - sylwetka

urodzony: 7.05.1981 w Krakowie

wychowanek klubu: Omag Oświęcim