Stroje treningowe właśnie dotarły!
2013-10-16
Stroje treningowe właśnie dotarły!

A to miła niespodzianka dla naszych wychowanków! Właśnie dziś w naszym biurze zameldowały się kartony z zamówionymi niedawno strojami treningowymi dla naszych wychowanków. Tym samym część grup jeszcze dziś lub jutro będzie mogła się cieszyć swoimi nowymi kompletami. Przypominamy, że kompletne stroje w kolorach czerwonych (grupy z roczników 1999-2002) oraz niebieskich (2003-2005) będą własnością dzieci, niemniej to trenerzy ustalać będą, na które treningi i wyjazdy będzie należało owe stroje ubierać/zabierać. Założenie jest takie (szczególnie dla grup trenujących po 3x w tygodniu), że nie będzie przymusu ubuerania strojów na każdy trening (żeby nie trzeba było co chwilę prać), natomiast dany trener wyznaczy konkretne dni, kiedy zawodnicy będą mieli obowiązek wyglądać jednolicie.

Naszym wychowankom życzymy, aby stroje dobrze im służyły i aby zdopingowały ich do jeszcze aktywniejszego udziału w zajęciach. Niebawem postaramy się opublikować zdjęcia naszych dzieci w tych nowych strojach.