Grupa 2006 i Przedszkolaki zaczynają zajęcia na sali
2013-09-09
Grupa 2006 i Przedszkolaki zaczynają zajęcia na sali

Już dziś o godz. 17:45 odbędzie się pierwszy trening naszej nowej grupy Żaków z rocznika 2006. Zajęcia pod okiem trenera Huberta Szumniaka odbędą się w hali sportowej przy ul. Górniczej. Jednocześnie informujemy, że grupa Przedszkola Ptysia, począwszy od najbliższego piątku zajęcia będzie miała w sali SP2 (Plac Zwycięstwa). Prosimy o zapoznanie się z poniższym planem dla tych dwóch grup:

GRUPA 2006  (trener Hubert Szumniak)

Pierwszy trening we wtorek 10 września o godz. 17:45 na Hali Sportowej w Libiążu (ul. Górnicza)

Prosimy o zabranie stroju sportowego i obuwia na halę (halówki, trampki). Zapisy w tym dniu bezpośrednio u trenera.

PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE PTYSIA - rocznik 2007/2008 (trener Zbigniew Pawela)

Kolejne treningi odbędą się w:
piątek 13 września o godz. 15:15 w sali gimnastycznej SP2
16 września o godz. 15:15 w sali gimnastycznej SP2
piątek 20 września o godz. 15:15 w sali gimnastycznej SP2

Zapisy do grupy bezpośrednio u trenera. Bardzo ważna informacja dla rodziców Przedszkolaków - aby wejść na salę i oglądać zajęcia z ławki (tak jak w roku ubiegłym), wymagane jest obuwie zamienne. Jest to przykaz od dyrekcji szkoły i będziemy go bezwzględnie przestrzegać.

Przypominamy, że aktualne plany treningowe zawsze są wprowadzane przez naszych trenerów do działu DRUŻYNY (w menu głównym na górze strony). Tam prosimy śledzić dalszą rozpiskę treningów.