Mamy nowego trenera!
2013-08-20
Mamy nowego trenera!

Sezon 2013/2014 już za pasem, jesteśmy już po zgupowaniach (relacja niebawem), a nawet pierwszych meczach (w wadowickiej lidze młodzików i trampkarzy). Pora więc na zaznajomienie wszystkich zainteresowanych z nowinkami jakie czekać będą na naszych wychowanków w nowym sezonie. A nowinek tych i ciekawostek będzie bardzo wiele, bo czeka nas mała, pozytywna reforma w związku z nowymi naborami, nowymi rozgrywkami itp. O szczegółach poinformujemy lada dzień, a tymczasem zaczynamy od newsa dotyczącego składu osobowego naszej Szkoły.

Oto bowiem w tym tygodniu w naszym klubie jako trener zadebiutuje Zbigniew Pawela - były Reprezentant Polski w piłce nożnej halowej, były Mistrz Polski i uczestnik Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie, a także były piłkarz takich klubów jak m.in.: Fablok Chrzanów, MZKS Alwernia, Janina Libiąż, Góral Żywiec, Okęcie Warszawa. W swojej pracy trenerskiej dotychczas związany był m.in. z lokalną Janiną Libiąż (kilkakaście lat temu) oraz ostatnio z UKS Ołtarzew. Z Górnikiem Libiąż zaliczył już przetarcie, gdyż jako wychowawca i trener wziął właśnie udział w obozie sportowym naszych młodszych grup.

W naszej Szkole Zbigniew Pawela obejmie od razu dwie grupy treningowe: trampkarzy, czyli grupę najstarszą (rocznik 1999 i 2000) oraz grupę najmłodszą, czyli Przedszkole Piłkarskie "Ptysia" (gdzie zastąpi trenera Tomasza Słowika).

Naszemu nowemu koledze życzymy powodzenia, entuzjazmu i radości czarpanej z przynależności do naszej piłkarskiej rodziny! Witamy w drużynie!

p.s. już niebawem na naszej stronie podzielimy się informacjami dot. podziału na grupy treningowe oraz informacjami dotyczącymi naborów do naszych grup treningowych (szczególnie rocznika 2006 i młodszych dzieci).