Wytyczne dla drugiej grupy obozowiczów
2013-08-13
Wytyczne dla drugiej grupy obozowiczów

Podczs gdy jedna z naszych grup zameldowała się już w poniedziałek w Zawoji, druga wyjeżdża na obóz sportowy już jutro. Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy informację dla rodziców - jako wytyczne dot. jutrzejszego wyjazdu. Prosimy o zapoznanie się z poniższym tekstem.

Adres pobytu: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Halny”, 34-223 Zawoja Składy 1595

Strona internetowa obiektu + atrakcje:  TUTAJ

Data pobytu: 15.08 - 21.08.2013r.

Opieka: Dawid Chylaszek (kierownik wypoczynku), Zbigniew Pawela (trener - wychowawca), Joanna Głogowska (wychowawca)

Liczba uczestników: 22 osoby

Zbiórka na wyjazd w czwartek 15 sierpnia o godz. 8:30  na parkingu przy stadionie sportowym w Libiążu.

Rzeczy obowiązkowe do zabrania:

1. Legitymacja lub dowód osobisty (trener będzie zbierał przed wyjazdem)
2. Sprzęt do gry (obuwie z korkami, ochraniacze, strój bramkarski)
3. Komplet treningowy (koszulka, spodenki, getry) - conajmniej jeden, można zabrać więcej kompletów
4. Jedna para wygodnego obuwia do chodzenia - np. na pieszą wędrówkę (halówki, tenisówki, adidasy, itp.)
5. Czapeczka klubowa (proszę ją podpisać!)
6. Ubrania dzienne
7. Dres
8. Pidżama
9. Ręcznik i przybory łazienkowe
10. Klapki (lub ewentualnie kapcie)
11. Kurtka przeciwdeszczowa (ortalion)
12. Krem ochronny z filtrem +30 lub +50
13. Kąpielówki
14. Kieszonkowe

+ wypełniona karta kwalifikacyjna i opłata 3 zł za ubezpieczenie (dotyczy osób, które jeszcze tego nie przekazały)

Dodatkowo można dać dzieciom drugie śniadanie na podróż oraz ewentualnie środek przeciw komarom.

Zaleca się nie dawania dzieciom telefonów komórkowych na wyjazd. A a w razie ich przekazania przypominamy (i prosimy o zwrócenie uwagi dzieciom), iż korzystać z nich można wyłącznie w dwóch porach: po obiedzie (w godzinach 14:00 - 15:00) oraz tuż przed ciszą nocną (21:00 - 22:00). W razie korzystania w innych porach telefon zostanie zdeponowany przez opiekunów.

Planowany powrót z obozu w środę 21 sierpnia o godz. 12:30  (stadion w Libiążu) - proszę wtedy stawić się po odbiór dzieci.