Już niebawem obozy dofinansowane przez Przyjazną Szkołę!
2013-07-25
Już niebawem obozy dofinansowane przez Przyjazną Szkołę!

Wielkimi krokami zbliża się miesiąc sierpień, w którym sejsmografy wyraźnie odczują wzmożoną aktywność w naszej Szkole Piłkarskiej. Oto bowiem w połowie miesiąca na obozy sportowe do Zawoi wyruszą dwa turnusy naszych wychowanków (i tym samym rekordowa liczba dzieci!). I tak grupa starsza (40 osób) w najdłuższej polskiej wsi przebywać będzie w dniach 12-18 sierpnia, a skoszarowana zostanie w obiekcie "Silver". Do dyspozycji będzie miała pełnowymiarowe, trawiaste boisko piłkarskie. Kierownikiem tego turnusu będzie Hubert Szumniak. Z kolei grupa młodsza (22 osoby) w Zawoi będzie przebywać w dniach 15-21 sierpnia, a zamieszka w ośrodku "Halny". Do dyspozycji chłopców będzie boisko typu orlik, a kierownikiem tego obozu będzie Dawid Chylaszek.

Już niebawem (najpewniej początkiem sierpnia) zorganizowane zostaną zebrania z rodzicami dzieci zapisanych na obozy, celem przekazania wszystkich wytycznych dot. wyjazdów. Stosowna informacja opublikowana zostanie z wyprzedzeniem na stronie głównej. Prosimy zatem o śledzenie portalu.

-----

* Informujemy, że nasza Szkoła Piłkarska jest członkiem Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" , które przekazało nam dotację w wysokości 4 570,20 zł na realizację wspomnianego obozu sportowego - tj. wyjazd dzieci do Zawoi - w ramach akcji 1%.

ps.JPG