Wytyczne dla wyjeżdżających do Warszawy
2013-06-17
Wytyczne dla wyjeżdżających do Warszawy

W nawiązaniu do wczorajszego zebrania z rodzicami dzieci wyjeżdząjącymi do Warszawy na turniej finałowy Szkółek Nivea, publikujemy wytyczne dot. wspomnianego wyjazdu. Prosimy o zapoznanie się z poniższym tekstem, zwłaszcza że został on rozszerzony o wiadomość, którą wczoraj późnym wieczorem otrzymaliśmy od organizatora turnieju. A zatem wszystkim rodzicom i opiekunom przypominamy, że:

Zbiórka uczestników wyjazdu ustalona jest na środę (19 czerwca) na godz. 8:30 przy alei Jana Pawła II (przy Parku Młodości) w Libiążu. Każdy z uczestników wyjazdu po przyjściu na miejsce zbiórki melduje się u swojego opiekuna (i tworzymy w ten sposób grupy)! Jeśli ktoś ma coś jeszcze donieść w tym dniu (np. deklarację), to prosimy od razu wręczyć to opiekunowi grupy.

Ze względu na fakt, iż w wyjeździe uczestniczy bardzo wiele dzieci (108 osób), bardzo prosimy o nie tarasowanie alei i zostawianie swoich samochodów na osiedlu Flagówka, przy garażach bądź przy supermarkecie Biedronka. Kto może, proszony jest o nie przyjeżdżanie samochodem.

Każdy uczestnik wyjazdu musi mieć ze sobą:

1. legitymację szkolną (w przypadku braku - dowód osobisty lub paszport) - wręczamy dokument opiekunowi na zbiórce
2. sprzęt do gry (obuwie + ochraniacze, a bramkarze kompletny sprzęt bramkarski + 2 pary rękawic)
3. czapeczkę klubową (nie dotyczy dziewcząt, które nie zdecydowały się na zakup - wtedy należy zabrać inną czapeczkę)
4. ubrania dzienne (nie za dużo, gdyż zapowiada się upalny tydzień, a większość czasu spędzimy na boiskach)
5. pidżamę
6. ręcznik i przybory łazienkowe
7. klapki lub kapcie
8. kurtkę przeciwdeszczową
9. dres
10. krem ochronny z filtrem +20 lub większym

Informacje dodatkowe:

- Bardzo prosimy o podpisanie czapek na metce (dla uniknięcia konfliktów)
- Jeśli mają Państwo życzenie przekazać dzieciom kieszonkowe na wyjazd, to można to zrobić (ewentualnie poprosić opiekuna przed wyjazdem o przechowanie).
- Nie zalecamy dawania dzieciom telefonów komórkowy i innych drogich sprzętów elektronicznych. Opiekunowie nie biorą odpowiedzialności za ewentualne zguby/awarie itp.
- Prosimy zaopatrzyć dzieci w prowiant na drogę (ale unikać gazowanych napojów, słodyczy, przekąsek typu chipsy).
- Dzieci źle znoszące podróż prosimy przygotować do wyjazdu stosując tabletki typu aviomarin lub inne.
- W razie, gdyby dziecko miało jakieś problemy zdrowotne, na które należy zwrócić uwagę (na stałe przyjmowane leki itp.) to proszę osobiście poinformować trenera.

Przypominamy, że dzieci mogą wstępnie dobierać się w pary lub trójki celem ułatwienia zakwaterowania już na miejscu (rozkład pokoi znajduje się TUTAJ)

Opiekunowie poszczególnych grup:

U-8 dziewczeta: Bartłomiej Kosowski
U-8 chłopcy: Jakub Korba
U-10 dziewczęta: Bartosz Chylaszek
U-10 chłopcy: Dawid Chylaszek
U-13 dziewczęta: Tomasz Słowik
U-13 chłopcy: Hubert Szumniak
U-14 dziewczęta: Renata Czulińska
U-14 chłopcy: Krzysztof Chłopek

A poniżej publikujemy najważniejsze fragmenty wytycznych, które otrzymaliśmy wczoraj póżnym wieczorem od organizatora turnieju (pisownia oryginalna):

W środę O godzinie 20:00 w sali konferencyjnej hotelu Aramis odbędzie się losowanie grup. Prosimy, aby z każdej szkółki na losowanie zostało wydelegowanych 4 Opiekunów, po jednym z każdej kategorii wiekowej.

Po losowaniu otrzymają Państwo harmonogram dnia 20.06 dla każdej drużyny. Śniadania zaczynają się od 06:00. Na otrzymanych harmonogramach będą mieli Państwo rozpisaną dokładną godzinę, o której należy zejść na śniadanie oraz informację, o której autokary odjeżdżają na boiska. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w restauracjach hotelowych prosimy o punktualne zejście na śniadanie.

Prosimy, aby dzieci przebrały się w stroje meczowe w hotelu. Na boiskach będzie możliwość skorzystania z szatni, ale tylko w ograniczonym zakresie, dlatego prosimy, aby dzieci nie brały ze sobą rzeczy, których nie będą mogły pozostawić bez nadzoru. Szatnie będą ogólnodostępne dla wszystkich zawodników.
Prosimy, aby Opiekunowie pamiętali o zabraniu ze sobą na boiska kuponów na obiady.

Po rozegranych meczach grupowych otrzymają Państwo od koordynatorów szczegółowe harmonogramy dla każdej z drużyn na kolejny dzień.

Zgodnie z harmonogramami, które zostaną Państwu przekazane, wszystkie drużyny będą transportowane  do Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej. Dla drużyn, które nie będą brały udziału w meczach półfinałowych i finałowych, zaplanowane są dodatkowe aktywności. Zachęcamy również do wspólnego kibicowania.

Na godzinę 15:45 w piątek planowana jest ceremonia zakończenia, podczas której wszystkim drużynom zostaną wręczone medale, dyplomy oraz puchary.

Prosimy, aby rano w ty dniu, przed odjazdem na boisko zabrać z hotelu wszystkie rzeczy, ponieważ wyjazd powrotny do miejsc zamieszkania odbędzie się bezpośrednio z Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej. Wszyscy uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę.