Sezon zakończymy razem... ale i osobno - i w dodatku na słodko!
2013-06-16
Sezon zakończymy razem... ale i osobno - i w dodatku na słodko!

Bez względu na to, jak sportowo pójdzie nam w Warszawie, z pewnością ten sezon będziemy mogli zaliczyć jako jeden z najbardziej udanych w naszej historii. Zwycięstwo w akcji "Szkółki Nivea", wielokrotne tryumfy w turniejach i rozgrywkach ligowych, wyjazdy na obozy, turnieje międzynarodowe, otwarcie Przedszkola Ptysia, inwestycja w sprzęt sportowy czy kolejne dofinansowanie z UE - to tylko nasze niektóre osiągnięcia, które były naszym udziałem w czasie sezonu 2012/2013. Ciesząc się tak udanym rokiem, planujemy dla naszych wychowanków aż 2 zakończenia sezonu! O jednym już informowaliśmy - będzie to wielki piknik piłkarski w ramach Olimpiady Piłkarskiej 2013, który będzie miał miejsce 23 czerwca (niedziela) od godz. 9. Oto wstępny godzinowy program tego wydarzenia, aczkolwiek ciągle jesteśmy w trakcie organizowania dodatkowych atrakcji:

Finał Olimpiady Piłkarskiej 2013 i piknik kończący sezon (niedziela 23.06, godz. 9)

Godz. 9:00 oficjalne otwarcie finałowego dnia
Godz. 9:15 rozpoczęcie wieloboju piłkarskiego dla dzieci - wielkiego konkursu techniki piłkarskiej z nagrodami (na czterech przygotowanych stanowiskach konkursowych: żonglerka, slalom na czas, uderzenie do bramki, czucie piłki. Każdy wychowanek naszej Szkoły walczył będzie w swojej kategorii wiekowej: od rocznika 2000 do 2005)
Godz. 9:15 (równolegle) mecze piłkarskie dzieci (boisko 1 i 2)
Godz. 12:00 mecze piłkarskie dla rodziców (boisko 1) – prosimy o zabranie strojów sportowych
Godz. 12:00 (równolegle) poczęstunek dla wszystkich uczestników Olimpiady
Godz. 12:45 konkurs piłkarski o tytuł „Super Taty” z okazji dnia ojca (strzały na bramkę)
Godz. 13:00 pokaz freestyle’u piłkarskiego (duet Ballwizard w pokazie sztuczek technicznych z piłką)
Godz. 13:30 tradycyjny mecz TRENERZY I ZARZĄD vs. WYCHOWANKOWIE GóRNIKA LIBIĄŻ, czyli odpowiedź na pytanie, kiedy „uczniowie przerosną mistrzów” (boisko nr 1)
Godz. 14:00 podsumowanie wieloboju oraz rozgrywek turniejowych w Żarkach i Gromcu oraz wręczenie nagród
Godz. 14:30 zakończenie Olimpiady

W trakcie imprezy przewidujemy dodatkowe atrakcje, w tym dmuchańce oraz wizytę któregoś z piłkarzy Ekstraklasy. Program dnia może jeszcze ulec zmianie.

Kopia stadion.jpeg

foto. plan stanowisk konkursowych wieloboju piłkarskiego dla dzieci podczas Finału Olimpiady Piłkarskiej 2013 na stadionie w Libiążu

------------------------------------------

To jednak nie wszystko, czym chcemy uraczyć naszych wychowanków w czerwcu. Oto bowiem dla każdej grupy z osobna przygotowaliśmy drugie, indywidualne zakończenie sezonu przy współpracy z cukiernią "Ptyś" - patronem naszego "Przedszkola Piłkarskiego". I tak każdą z naszych grup zaprosimy do kawiarni "Ptysia" w Chełmku (ul. Baty 2) na słodkie conieco. Grupy będą miały się tam stawić we wskazanych poniżej porach. Będą miały zarezerwowane stoliki i przygotowane niespodzianki. Oprócz poczęstunku wezmą także udział w konkursie... piłkarskim!

Dla pielęgnowania integracji każdej grupy, wraz z dziećmi serdecznie zapraszamy także rodziców i opiekunów, którym także zarezerwujemy stoliki. W miłej atmosferze będzie można podsumować sezon.

Koszt udziału dziecka w takim zakończeniu to 14 zł (prosimy o zapisy i składanie pieniędzy u swoich trenerów). Z kolei rodzice nie uiszczają żadnej opłaty, gdyż będą sobie zamawiać co zechcą już na miejscu.

Oto harmonogram naszych wizyt w kawiarni "Ptysia":

24.06. poniedziałek g. 16:00   rocznik 2004
24.06. poniedziałek g. 18:00   rocznik 2003
25.06  wtorek g. 16:00   Przedszkole Ptysia
25.06  wtorek g. 18:00   rocznik 2002
26.06  środa g. 16:00   rocznik 2000 grupa A
27.06  czwartek g. 16:00   rocznik 2000 grupa B
27.06. czwartek  g. 18:00   rocznik 2005

O wskazanej powyżej godzinie, dzieci mają stawić się bezośrednio na miejscu (Chełmek ul. Baty 2)

Serdecznie zapraszamy!

Projekt "Dziecięca Olimpiada Piłkarska 2013: Ligowe rozgrywki piłkarskie dla dzieci i zakup wyposażenia treningowego" został dofinansowany w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (małe projekty).

logosy.jpg
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”